REKLAMA
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 9
fot. gazeo.pl / GasShow 2017 poprzednie następne
07.04.2017

GasShow 2017 wystartowało!

GasShow 2017 wystartowało! fot. gazeo.pl

Stało się to, na co czekała cała branża LPG, CNG i LNG w Polsce i nie tylko – w Warszawie rozpoczęły się targi GasShow 2017, czyli doroczne święto sektora gazowych paliw alternatywnych. Przed nami dwa dni premier, rozmów i prelekcji. Będzie się działo!
REKLAMA
GasShow 2017 at EXPO XXI, Warsawfot. gazeo.plGra (w paliwa gazowe) już się rozpoczęła. Kto zaspał, jeszcze zdąży

GasShow jest w branży paliw gazowych punktem orientacyjnym – wyciągnięcie od producentów informacji o nowych systemach czy choćby pojedynczych komponentach graniczy z cudem, a jeżeli już ktoś uchyla rąbka tajemnicy, to często w bardzo ogólnikowej formie. To oczywiście podgrzewa atmosferę oczekiwania i zachęca do niemal łapczywego rzucenia się na targowy parkiet po otwarciu imprezy. Co niniejszym czynimy, jako że GasShow 2017 właśnie otworzyło swe podwoje dla zwiedzających!

Jako że tradycja (i nasza pozycja na rynku mediów branży LPG/CNG/LNG) zobowiązuje, będziemy regularnie dzielić się z Wami wrażeniami prosto z hali EXPO XXI (także poprzez nasz profil facebookowy), a już drugiego dnia zamierzamy zaproponować Wam szerszą, całościową relację. Zaglądajcie do nas i szukajcie materiałów oznaczonych tagiem GasShow 2017 – po jego kliknięciu w dowolnym tekście lub galerii pojawi się lista wszystkich treści, które go zawierają. Nie przegapcie niczego!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.