REKLAMA
15.06.2016
Informacja producenta

Gazuj i wygrywaj - STAG stawia!

Rozważasz montaż instalacji gazowej w samochodzie? Rozważ wybór systemu STAG, a może zaczniesz oszczędzać od pierwszego przejechanego metra dzięki konkursowi zorganizowanemu przez producenta, firmę AC S.A.
REKLAMA
STAG - gazuj i wygrywajfot. AC S.A.Oszczędności po zamianie benzyny na LPG przychodzą szybko, ale dzięki trwającemu konkursowi można osiągnąć je bez czekania na zwrot kosztów konwersji!

Jest o co walczyć – w puli konkursu STAG – gazuj i wygrywaj znalazło się ponad 200 nagród. I jest to konkurs dla ostatecznych użytkowników, czyli wszystkich tych, którzy zdecydują się konwertować swoje samochody na napęd tańszym i bardziej przyjaznym dla środowiska autogazem. Co dokładnie można wygrać i jak właściwie wziąć udział w wyścigu po nagrody?

Siedem głównych nagród, które zostaną rozlosowane raz w miesiącu aż do grudnia 2016 r. (konkurs ruszył w maju), to refundacja kosztów montażu instalacji gazowej (do 2500 zł) w warsztacie należącym do sieci Autoryzowanych Serwisów STAG. Ale to nie wszystko!

Co dzień w trakcie trwania zabawy organizator nagrodzi zestawem upominków jednego uczestnika, który wykaże się refleksem i najszybciej rozwiąże zadanie konkursowe przewidziane na dany dzień. Każdy taki zestaw zawiera kubek termiczny, czapkę i koszulkę, a szans na powodzenie w tej części konkursu jest aż 230 – tyle, ile dni od początku maja do końca grudnia.

Zasady udziału są dziecinnie proste: wystarczy wejść na specjalną stronę internetową, zarejestrować się i udzielić poprawnych odpowiedzi na trzy zadane tam pytania. Potem wystarczy już tylko mieć szczęście! Dobrej zabawy i powodzenia!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: AC S.A.gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.