REKLAMA
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 10
fot. gazeo.pl / Samochody były pod stałą opieką mechaników poprzednie następne
26.05.2014

Green Hybrid Cup 2014 - Poznań zdobyty!

FLESZ Green Hybrid Cup 2014 - Poznań zdobyty! fot. gazeo.pl

Podobnie jak w sezonie 2013, tak i w tym roku na Torze Poznań gościła eliminacja wyścigowej serii BRC Green Hybrid Cup. Pełna relacja z tego emocjonującego wydarzenia już wkrótce, a dziś zapraszamy na telegraficzno-fotograficzny skrót!
REKLAMA
Green Hybrid Cup 2014 - ostre hamowanie przed zakrętemfot. gazeo.pl"Kto nie naraża nigdy się na szwank, ten głównej stawki nie wygrywa"

Potyczka w Poznaniu od początku zapowiadała się interesująco, bo po pierwszym tegorocznym starcie (czyli dwóch wyścigach na torze Vallelunga we Włoszech) lider klasyfikacji, Jacopo Lombardelli, miał tylko dwupunktową przewagę nad drugim w tabeli Jimmym Ghione. Na początku sezonu taka przewaga to jeszcze żadna przewaga i wszystko mogło się wydarzyć. I owszem, działo się dużo, ale po szczegóły odsyłamy do naszego szczegółowego sprawozdania, które już „się robi”. Stamtąd dowiecie się, kto wygrał w poszczególnych niedzielnych wyścigach, jak dzięki temu zmieniła się tabela i które samochody ponabijały sobie siniaki. Tymczasem z przyjemnością dzielimy się pierwszymi wrażeniami z poznańskich zawodów. Zapnijcie pasy!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: relacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.