REKLAMA
29.03.2017
Informacja producenta

Innowacja STAG - premiera GasShow 2017

Nowatorska instalacja LPG marki STAG do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny zostanie po raz pierwszy zaprezentowana 7 kwietnia w trakcie targów GasShow 2017.
REKLAMA

Firma AC S.A. z Białegostoku udowodni, że instalacja LPG z wtryskiem gazu w fazie ciekłej może być jeszcze lepsza, niż obecne na rynku rozwiązania VI generacji, w których gaz dostarczany jest poprzez wtryskiwacze benzynowe, zasilane przez wysokociśnieniową pompę benzynową. Rozwiązanie to zostało zgłoszone przez producenta do Urzędu Patentowego.

Instalacja, którą opatentowaliśmy jest przystosowana do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Nasze rozwiązanie, jako pierwsze na świecie, będzie również przystosowane do pracy z silnikami tzw. dwuwtryskiwaczowymi. Cieszymy się niezmiernie i już nie możemy doczekać się premiery tego rozwiązania.

Marcin Trocki, kierownik DSIWT z firmy AC S.A., producenta systemów LPG/CNG marki STAG

Nowy sterownik STAGfot. gazeo.plNowy sterownik STAG do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny

Wyjątkowo zaaranżowane stoisko AC S.A. o powierzchni 120 m2 będzie podkreślać rangę prezentowanych nowości i zachęcać odwiedzających do zapoznania się z firmą i jej rozwiązaniami.

Będzie to możliwe dzięki nieograniczonej możliwości konwersacji z przedstawicielami działów zajmujących się rozwojem produktów oraz kadry zarządzającej AC S.A. oraz specjalnym rozwiązaniom multimedialnym ułatwiającym zapoznanie się z nowościami produktowymi i wykorzystywanymi technologiami.

Zapraszamy 7 kwietnia 2017 r. na targi GasShow, na premierę nowego układu zasilania marki STAG.

 


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

AC S.A.
źródło: AC S.A.gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.