REKLAMA
29.05.2009

KME szkoli i prezentuje

W sobotę 6 czerwca, w siedzibie firmy KME, odbędzie się prezentacja i szkolenie dla aktualnych i potencjalnych współpracowników łódzkiego producenta elektroniki LPG. Spotkanie dotyczyć będzie nowych kitów Diego.

REKLAMA
kit Diego G3KMEkit Diego G3


KME wprowadza po raz pierwszy kompletne zestawy montażowe, zawierające wszystkie komponenty potrzebne przy adaptacji samochodu na zasilanie gazowe. Jest to gwarancja niezawodności poszczególnych, najdrobniejszych nawet elementów, przetestowanych i zaaprobowanych najpierw przez firmę. Kity pozwolą uniknąć, lub przynajmniej ograniczyć, używanie podzespołów niskiej jakości, które nie spełniają w pełni stawianych przed nimi wymagań.

Kompletne zestawy będą pakowane w zapieczętowane pudełka z logotypem producenta. W ten sposób KME bierze pełną odpowiedzialność za zawartość każdego kitu i funkcjonowanie zawartych w nim części. Do tej pory nie było to możliwe, ponieważ np. węże gumowe i wtryskiwacze były dobierane dopiero w warsztacie, podczas montażu, na co producent systemu Diego nie miał wpływu.

Gościem spotkania będzie przedstawiciel włoskiej firmy Rail, Luigi Stevani. Przedstawi on wtryskiwacze Horizon, które znajdą się w kitach. Szkolenie zostanie zaś podzielone na dwa bloki - pierwszy dotyczyć będzie konfiguracji, kalibracji i diagnostyki Diego G3, drugi zaś konfiguracji oprogramowania systemu. Przewidziano także jazdy testowe oraz możliwość dokonania promocyjnych zakupów. Na miejscu będą także technicy KME, z którymi będzie można skonsultować wszelkie pytania i wątpliwości. Organizator przyjmuje już zgłoszenia od zainteresowanych osób.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: KMEgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.