REKLAMA
20.02.2017

KNRA i gazeo.pl razem dla branży

Koalicja Na Rzecz Autogazu i portal gazeo.pl, podmioty ściśle związane z promowaniem idei stosowania autogazu jako paliwa alternatywnego, podpisały list intencyjny, wyrażający chęć i gotowość współpracy w zakresie wspierania dalszego wzrostu sektora LPG w Polsce.
REKLAMA
Logotypy KNRA i gazeo.plfot. KNRA/gazeo.plWspółpraca KNRA i gazeo.pl to tak naprawdę nic nowego, ale co na papierze, to nie zginie

Koalicja Na Rzecz Autogazu – Związek Pracodawców to organizacja zrzeszająca działające na polskim rynku firmy produkujące samochodowe instalacje gazowe. KNRA od lat podejmuje starania mające na celu wspomaganie rozwoju rynku LPG jako paliwa samochodowego w naszym kraju. Podobna misja przyświeca portalowi gazeo.pl od dnia powołania go do życia 9 lat temu, dlatego deklaracja gotowości współpracy właściwie zawsze była tylko kwestią czasu.

Wola kooperacji zmaterializowała się ostatecznie 1 lutego 2017 r. w Warszawie, gdzie przedstawiciele KNRA i gazeo.pl podpisali list intencyjny w tej sprawie. Dokument nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań i stanowi wyraz gotowości podejmowania wspólnych inicjatyw na rzecz wspierania rynku autogazu, ale ponieważ przy wielu okazjach obydwa podmioty już wcześniej działały ramię w ramię, postanowiono zawrzeć nie do końca formalne porozumienie. Szczegóły konkretnych przedsięwzięć będą ustalane na bieżąco, zależnie od potrzeb.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.