REKLAMA
14.05.2014

Kongres AEGPL 2014 - tym razem Genua

Odwiedzanie dorocznych kongresów Europejskiej Organizacji Gazu Płynnego to dobra okazja na zwiedzanie najpiękniejszych miast Starego Kontynentu. W tym roku szlak przyjemno-pożytecznych podróży pod znakiem LPG wiedzie do Genui.
REKLAMA
Logo Kongresu AEGPL 2014fot. AEGPLWłochy jako jedna z kolebek europejskiej branży autogazu idealnie nadają się na gospodarza Kongresu AEGPL

Kongres AEGPL ma to do siebie, że jest wydarzeniem wędrującym – nigdy nie odbywa się dwa lata z rzędu w tym samym mieście. Podobnie ma się rzecz ze Światowym Forum LPG organizowanym pod auspicjami WLPGA – Światowej Organizacji Gazu Płynnego. Co to ma do rzeczy? Ano to, że za każdym razem, kiedy Forum odbywa się w Europie, przeprowadzane jest razem z Kongresem. Tak było w roku 2013, kiedy obydwa wydarzenia „skumulowały się” w Londynie, a w sezonie znów nastąpił rozdział – Kongres wędruje do Włoch, a Forum leci za Atlantyk, do Miami. Skupmy się jednak na części europejskiej.

Jak co roku, Kongresowi towarzyszy branżowa wystawa, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze zdobycze sektora LPG w zakresie produktów i usług, oczywiście nie tylko w ujęciu autogazowym. Organizatorzy zapowiadają udział 1150 delegatów z 35 krajów oraz ponad 90 wystawców, a więc na pewno jest to wydarzenie zakrojone na szeroką skalę, służące spotkaniu się przedstawicieli całej europejskiej branży gazu płynnego w jednym miejscu i czasie. Będzie można dowiedzieć się wiele na temat kierunków, w jakich podążać będzie sektor w bliższej i dalszej przyszłości, również przez pryzmat decyzji politycznych podejmowanych w Brukseli i stolicach poszczególnych krajów. Warto zarezerwować termin 14-15 maja!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: AEGPLgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.