REKLAMA
07.03.2014

Konkurs rozstrzygnięty! Tablet wylosowany!

Zgodnie z zapowiedzią, drugiego dnia targów GasShow 2014, punktualnie o godzinie 14:00, „maszyna losująca” gazeo.pl wyłoniła zwycięzcę organizowanego przez nasz portal konkursu. Nowoczesny tablet marki Samsung trafi na Podlasie.
REKLAMA
Tablet Samsung Galaxy Tab 3 - nagroda w konkursie newsletterowym gazeofot. gazeo.plTablet czeka na wysyłkę, zwycięzca na przesyłkę!

Zasady były bardzo proste: wystarczyło zapisać się na newsletter gazeo.pl i/lub gazeo.com, wypełnić krótki formularz i wrzucić go do urny z kuponami. Potem już tylko odrobina szczęścia i droga do tabletu stawała otworem. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do pana Arkadiusza z Podlasia, który nie był obecny przy losowaniu i tym bardziej ucieszył się – już po powrocie do domu – że tablet Samsung Galaxy Tab 3 wkrótce „pojedzie” za nim. Opakowany dokładnie tak, jak widać na zdjęciu. Może zepsuliśmy w ten sposób niespodziankę towarzyszącą „dobieraniu się” do przesyłki, ale coś nam podpowiada, że nasz laureat nie będzie miał nam specjalnie za złe...


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.