REKLAMA
07.03.2014

Konkurs rozstrzygnięty! Tablet wylosowany!

Zgodnie z zapowiedzią, drugiego dnia targów GasShow 2014, punktualnie o godzinie 14:00, „maszyna losująca” gazeo.pl wyłoniła zwycięzcę organizowanego przez nasz portal konkursu. Nowoczesny tablet marki Samsung trafi na Podlasie.
REKLAMA
Tablet Samsung Galaxy Tab 3 - nagroda w konkursie newsletterowym gazeofot. gazeo.plTablet czeka na wysyłkę, zwycięzca na przesyłkę!

Zasady były bardzo proste: wystarczyło zapisać się na newsletter gazeo.pl i/lub gazeo.com, wypełnić krótki formularz i wrzucić go do urny z kuponami. Potem już tylko odrobina szczęścia i droga do tabletu stawała otworem. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do pana Arkadiusza z Podlasia, który nie był obecny przy losowaniu i tym bardziej ucieszył się – już po powrocie do domu – że tablet Samsung Galaxy Tab 3 wkrótce „pojedzie” za nim. Opakowany dokładnie tak, jak widać na zdjęciu. Może zepsuliśmy w ten sposób niespodziankę towarzyszącą „dobieraniu się” do przesyłki, ale coś nam podpowiada, że nasz laureat nie będzie miał nam specjalnie za złe...
Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.