REKLAMA
09.02.2009

LPG & CNG Fair 2009

Sezon wystawowy jest w pełni! Między 30. kwietnia a 3. maja w centrum CNR Expo w Stambule odbędzie się wystawa i konferencja poświęcona paliwom gazowym. Turcja to duży rynek, a więc reprezentacja lokalnych firm będzie wyjątkowo silna.

REKLAMA
logolpgcngfair.comlogo


Tegoroczne targi to druga edycja LPG & CNG Fair. Z jednej strony może dziwić, że kraj z tak silnie rozwiniętą branżą i infrastrukturą dopiero teraz doczekał się własnej imprezy tematycznej, z drugiej jednak wyniki z roku 2008 pokazują, że warto uczynić z niej wydarzenie cykliczne. Debiut był wyjątkowo udany i zgromadził ponad 120 wystawców (w tym niemal 100 rodzimych) i ponad 8500 zwiedzających (z czego lwią część stanowili mieszkańcy kraju nad Bosforem). Nie zabrakło najważniejszych firm światowego przemysłu autogazowego, organizatorzy liczą więc na równie udaną powtórkę.

Podczas wystawy i konferencji zaprezentowane i omówione zostaną najnowsze osiągnięcia technologiczne i usługi w branży. Oczywiście będzie także okazja do nawiązania nowych kontaktów i podjęcia współpracy z kooperantami nie tylko z Turcji, ale i innych ważnych rynków LPG i CNG z całego globu. Zgłoszenia przyjmowane są online na stronie internetowej organizatora.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: lpgcngfair.comgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.