REKLAMA
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 5
fot. gazeo.pl / Lotnia gazeo.pl/ 1 poprzednie następne
20.08.2008

Lecimy dalej!

Lecimy dalej!  

Choć pogoda nad morzem płata figle, lotnia Gazeo pozostaje na niebie. W dniach 15-17 sierpnia można nas było zobaczyć na trasie Kołobrzeg - Bagicz - Sianożęty - Ustronie Morskie - Pleśna.

REKLAMA
Gazeo lotfot. gazeo.plGazeo lot


Tego lata aura nie rozpieszcza nikogo. Wiatr, deszcz i sztormy nie zachęcają do wyjazdu na Wybrzeże. Warunki nie sprzyjają nie tylko plażowaniu, ale także krzyżują nasze plany. Musieliśmy już kilkakrotnie je zmieniać, ale korzystamy z każdej okazji, by kontynuować.
Jak widać na zdjęciach, pomimo pustek na plażach, na brak zainteresowania nasza lotnia nie może narzekać. Gdziekolwiek się pojawi, spacerowicze mimowolnie ćwiczą mięśnie karku przez zadzieranie głów do góry. O ile nie lecimy za wysoko... Pokusa wzniesienia się wyżej jest duża, bo stamtąd najlepiej wszystko widać, ale oczywiście pamiętamy, że nasze loty mają być w pierwszej kolejności atrakcją dla postronnych widzów, a dopiero potem dla nas samych.

O ile nie przeszkodzi wiatr, będzie można nas jeszcze nieraz zobaczyć. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli pochwalić się zdjęciami z kolejnych przelotów. Sobie i bywalcom nadmorskich miejscowości życzymy więc w ostatnim tygodniu wakacji dużo słońca!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: Gazeogazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.