REKLAMA
27.08.2012

Lubicie Państwo Gaz?

Na stronie LPG – dobre paliwo trwa w najlepsze kolejny konkurs, w którym nagrodą jest karta paliwowa na autogaz o wartości 100 zł. Zadanie jest proste i pozwala popuścić wodze fantazji – trzeba w kreatywny sposób rozwinąć skrót LPG. Każdego, kto jeszcze nie spróbował swoich sił w naszej zabawie, zapraszamy do udziału.
REKLAMA
Oszczędzać na paliwie można w różnych celach, np. po to, by mieć na nowy komplet opon...fot. mototarget.pl/gazeo.plLPG - trzy litery, tysiące możliwości. Jedyny limit to wyobraźnia!

Do tematu można podejść na różne sposoby – drążąc motyw oszczędności płynących z używania autogazu lub „jadąc po bandzie” i wymyślając zupełne cuda, byleby tylko okazały się trzema słowami zaczynającymi się od liter L, P i G. Nagradzać będziemy za inwencję, nie za zdrowy rozsądek, więc nie żałujcie sobie. Żadna opcja nie jest zbyt szalona!

Konkurs zakończymy w czwartek, 30 sierpnia. Wtedy też zbierze się subiektywne jury i w sposób urągający sprawiedliwości i prawidłom demokracji wyłoni zwycięzcę. Chcemy mieć dużo roboty i zagorzale debatować nad wyższością naszych faworytów nad innymi propozycjami, więc nie krępujcie się i zasypujcie nas swoimi pomysłami. Nie pozwólcie nikomu wziąć ufundowanej przez Orlen Gaz karty paliwowej bez walki!

Bujne plony swojej weny składajcie na stronie LPG – dobre paliwo.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własna, fot. mototarget.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.