REKLAMA
19.07.2013

Master Truck 2013 - trzy dni "ciężkiej" zabawy

Jeszcze kilka dni pozostało do rozpoczęcia 9. edycji największego w Polsce zlotu tuningowanych ciężarówek. Znów szykuje się weekend pełen wrażeń, oczywiście nie tylko za sprawą fantazyjnie wymalowanych potężnych ciągników siodłowych. Po moc atrakcji tradycyjnie już należy zmierzać do Opola!
REKLAMA
Master Truck 2013fot. Master TruckUważasz, że auta osobowe tylko niepotrzebnie robią tłok na drogach, a Twój ulubiony film to Konwój? Musisz przyjechać do Opola!

Dla niektórych rozmiar ma znaczenie. Są bowiem tacy, dla których samochody osobowe to drobnica, drogowy plankton, którym nie warto zaprzątać sobie głowy. Prawdziwymi królami szos są 40-tonowe zestawy ciężarowe i basta! Coś w tym jest... Dlatego można być pewnym, że w dniach 19-21 lipca 2013 r. Opole przeżyje istne oblężenie za sprawą najazdu fanów motoryzacyjnej wagi ciężkiej! Nie mówiąc już o samych zmodyfikowanych ciężarówkach, dla których twórców jedynym ograniczeniem była wyobraźnia.

Co do wysokiej frekwencji nie ma wątpliwości – poprzednie wydania zlotu Master Truck przyciągały nawet po 60 tys. zwiedzających i wygląda na to, że w tym roku wcale nie będzie pod tym względem gorzej. Tym bardziej, że odbędą się liczne koncerty i konkursy, których zadaniem jest dbanie o to, by goście imprezy ani przez chwilę się nie nudzili. Nie sądzimy zresztą, żeby ktokolwiek miał czas się nudzić, ale im bogatszy program, tym lepiej! Naturalnie, nie zabraknie także atrakcji związanych z LPG, mających przekonać dużych i małych, starych i młodych, że autogaz to paliwo dla każdego pojazdu i że instalacja gazowa to też element służący tuningowi. Portfela!

Zakreślamy czerwonym flamastrem datę w kalendarzu i do zobaczenia na Master Truck 2013!

Portal gazeo.pl po raz kolejny został partnerem medialnym całego wydarzenia!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: Master Truckgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.