REKLAMA
19.10.2012

MeCaTech 2012 - pełen serwis

Akcja wywołuje reakcję. Kiedy już zwykli użytkownicy zwiedzą pełne lśniących aut wystawy samochodowe i pójdą do salonów kupić najnowsze modele, swoje targi zaczynają mechanicy, lakiernicy i blacharze. Ktoś przecież będzie musiał to naprawiać, gdy zacznie się psuć lub dojdzie do kolizji. Najnowsze zdobycze techniki warsztatowej będzie można podziwiać w dniach 19-20 października we Wrocławiu.
REKLAMA

MeCaTech to wydarzenie z tradycjami, ale na polskiej ziemi zagości po raz pierwszy. Targi stanowią dobrą okazję do pokazania (dla wystawców) oraz obejrzenia (dla zwiedzających) branżowych nowinek, zasięgnięcia informacji bezpośrednio u źródeł oraz nawiązania cennych kontaktów. Aby łatwiej było się odnaleźć w gąszczu oferty tej nowej imprezy, ekspozycja zostanie podzielona na części, tzw. salony tematyczne:

  • FRANCZYZA – tutaj koniecznie muszą zajrzeć zainteresowani serwisami sieciowymi i myjniami samochodowymi;
  • REMANUFACTURING – to obowiązkowy punkt trasy dla szukających informacji na temat technologii i narzędzi do regeneracji części i podzespołów samochodowych;
  • RECYKLING – bez tego ani rusz, jeśli chodzi o odbiór odpadów i gospodarkę nimi, z przetwarzaniem i dalszym wykorzystaniem włącznie.


Każdemu, kto czuje, że MeCaTech 2012 to wydarzenie skrojone na miarę jego potrzeb i oczekiwań, polecamy zarezerwować termin – 19-20 października (piątek-sobota) – i zapamiętać adres: Wrocław, Hala Orbita, ul. Wejherowska 34. Targi otwarte będą w godzinach 9-17 w obydwu dniach, a wstęp na nie jest bezpłatny dla zwiedzających. Patronat medialny nad imprezą sprawuje portal gazeo.pl. Do zobaczenia na Dolnym Śląsku jesienią!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: easyFairsgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.