REKLAMA
19.08.2009

NAFTA I GAZ 2009 - już wkrótce

W dniach 23-24 września w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się duża impreza przeznaczona dla przedstawicieli polskiego sektora paliwowego. Złożą się na nią dwa równoległe wydarzenia - XIV Międzynarodowe Targi NAFTA I GAZ 2009 oraz VII Międzynarodowa Konferencja NAFTA I GAZ 2009.

REKLAMA
logo NiG 2009naftaigaz.com.pllogo NiG 2009


Jak zapewniają organizatorzy, coroczne targi i konferencja to ważne miejsce spotkań środowisk gospodarczych i największych podmiotów branży paliwowej, w tym przemysłu naftowego i gazownictwa. Dwudniowe wydarzenie ma stanowić arenę dyskusji zebranych fachowców na temat przyszłości bezpieczeństwa energetycznego i rozwoju sektora paliwowo-energetycznego w Polsce i za granicą. Corocznie w rozmowach podejmujących kwestie bieżącego stanu, przyszłości, problemów i planów rozwoju sektora paliwowego biorą udział ważne osobistości ze strony rządu, a także kierownictwo największych przedsiębiorstw.

W edycji 2009 wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in.: Waldemar Pawlak - Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki, Aleksander Grad - Minister Skarbu Państwa, Paweł Olechnowicz - Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Lotos S.A. i Michał Szubski - Prezes Zarządu PGNiG S.A., a jedną z sesji konferencji poprowadzi Andrzej Szczęśniak - niezależny ekspert rynku paliwowego. Szczegółowy, choć na razie wstępny plan imprezy dostępny jest na stronie internetowej organizatora. Stamtąd również można pobrać wzory formularzy zgłoszeniowych.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: naftaigaz.com.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.