REKLAMA
19.08.2009

NAFTA I GAZ 2009 - już wkrótce

W dniach 23-24 września w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się duża impreza przeznaczona dla przedstawicieli polskiego sektora paliwowego. Złożą się na nią dwa równoległe wydarzenia - XIV Międzynarodowe Targi NAFTA I GAZ 2009 oraz VII Międzynarodowa Konferencja NAFTA I GAZ 2009.

REKLAMA
logo NiG 2009naftaigaz.com.pllogo NiG 2009


Jak zapewniają organizatorzy, coroczne targi i konferencja to ważne miejsce spotkań środowisk gospodarczych i największych podmiotów branży paliwowej, w tym przemysłu naftowego i gazownictwa. Dwudniowe wydarzenie ma stanowić arenę dyskusji zebranych fachowców na temat przyszłości bezpieczeństwa energetycznego i rozwoju sektora paliwowo-energetycznego w Polsce i za granicą. Corocznie w rozmowach podejmujących kwestie bieżącego stanu, przyszłości, problemów i planów rozwoju sektora paliwowego biorą udział ważne osobistości ze strony rządu, a także kierownictwo największych przedsiębiorstw.

W edycji 2009 wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in.: Waldemar Pawlak - Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki, Aleksander Grad - Minister Skarbu Państwa, Paweł Olechnowicz - Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Lotos S.A. i Michał Szubski - Prezes Zarządu PGNiG S.A., a jedną z sesji konferencji poprowadzi Andrzej Szczęśniak - niezależny ekspert rynku paliwowego. Szczegółowy, choć na razie wstępny plan imprezy dostępny jest na stronie internetowej organizatora. Stamtąd również można pobrać wzory formularzy zgłoszeniowych.
Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: naftaigaz.com.plgazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.