REKLAMA
11.04.2014

Nowe forum gazeo.pl - dobre staje się lepsze

Z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie nowej odsłony forum użytkowników portalu gazeo.pl. Ponieważ wierzymy, że zmiany nie powinny być dla samych zmian, ale służyć jakiemuś celowi, pozwólcie, że przedstawimy pokrótce listę ulepszeń.
REKLAMA
Forum użytkowników gazeo.plfot. gazeo.plNowe ma sens nie dlatego, że jest nowe, ale dlatego, że jest lepsze i nasze forum takie właśnie się stało

Jako pierwsza w oczy rzuca się odświeżona szata graficzna. Chcieliśmy uczynić forum nowocześniejszym i bardziej przejrzystym z wyglądu i czujemy, że to się udało, choć oczywiście ostatnie słowo należy do Was. Wygląd to jednak tylko powierzchowna zmiana, natomiast za nim skrywa się poprawiona szybkość działania – forum teraz bardziej spontanicznie reaguje na polecenia wydawane klawiszem myszy.

Jedną z najistotniejszych modyfikacji jest z kolei przystosowanie forum do sprawnego i wygodnego działania na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Strona forum automatycznie dopasowuje swoje wymiary do formatu i rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana, a więc gdziekolwiek się jest, zawsze można pozostawać w kontakcie ze społecznością użytkowników autogazu!

Co jeszcze? Od strony użytkowo-funkcjonalnej nie zmienialiśmy wiele, bo nie było takiej potrzeby, niemniej pojawiły się drobne usprawnienia i dodatki, takie jak możliwość obserwowania konkretnych wątków, dodawanie tagów do swoich postów czy polubień do postów publikowanych przez innych. Ważną z punktu widzenia bezpieczeństwa zmianą jest konieczność zresetowania dotychczasowego hasła – poprzednie nie będzie już działać.

Za ewentualne niedociągnięcia z góry przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość – nowe forum to na razie wersja beta, którą sukcesywnie będziemy udoskonalać. Mamy jednak poczucie, że oddajemy w Wasze ręce sprawnie działające, funkcjonalne i przyjazne użytkownikom narzędzie, dzięki któremu możecie prowadzić jeszcze liczniejsze i bardziej ożywione dyskusje na temat instalacji gazowych, samochodów na LPG, kondycji branży, cen autogazu i wszystkiego, co się z tym wiąże, choćby w najbardziej luźny i umowny sposób. Miłego „forumowania”!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.