REKLAMA
26.09.2014
Informacja producenta

Palacar ze Skrzydłami Biznesu

Firma Palacar, producent instalacji LPG, została laureatem konkursu Skrzydła Biznesu – najstarszej nagrody gospodarczej przyznawanej firmom i instytucjom, które w szczególny sposób zaznaczyły swoją obecność na mapie gospodarczej regionu świętokrzyskiego.
REKLAMA
fot. PalacarStatuetka Skrzydła Biznesu dla firmy PALACAR

Tegoroczna, XIX edycja konkursu miała szczególną rangę, bowiem honorowy patronat nad nią objął wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. Podczas gali w Best Western Grand Hotel w Kielcach odbyło się uroczyste wręczenie nagród dziewiętnastu laureatom, wśród których znalazła się firma Palacar. Kapituła konkursu przyznała nagrodę w kategorii Produkt Roku, typując i wyróżniając firmę Palacar, która swoimi produktami i ich jakością promuje region świętokrzyski i przyczynia się do jego rozwoju.

Statuetka nagrody Skrzydła 2014 trafiła do firmy za serię reduktorów KR-4 do samochodowych instalacji gazowych.

To ogromny zaszczyt dla firmy Palacar, że kapituła konkursu Skrzydła 2014 dostrzegła i wyróżniła nasz produkt, który jest także znakomicie oceniany przez ekspertów z branży. Nagroda daje nam nie tylko powód do dumy, ale jest także namacalnym dowodem na to, że obrany przez firmę kierunek działań i rozwoju dobrze wpisuje się w oczekiwania rynku. Bardzo dziękuję za ten honor.

Michał Pala, właściciel firmy Palacar


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Palacar
źródło: Palacargazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.