REKLAMA
01.10.2010

Po raz dwudziesty pierwszy: AUTOSERWIS i AUTOSALON w Katowicach

W najbliższy piątek, 8 października, rozpoczynają się w Katowicach największe targi motoryzacyjne na Górnym Śląsku. XXI Międzynarodowe Targi Technik Motoryzacyjnych AUTOSERWIS i XXI Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne AUTOSALON zaliczane są do najważniejszych spotkań branży motoryzacyjnej w najbardziej zmotoryzowanym regionie Polski.
REKLAMA
fot. gazeo.pl

W dwóch halach Międzynarodowych Targów Katowickich, przez trzy dni zwiedzający będą mogli zobaczyć najnowsze modele samochodów osobowych, ale nie tylko. Równie interesująco zapowiada się ekspozycja pojazdów zabytkowych, kempingowych i, co wzbudzi zapewne duże zainteresowanie, XVII Zlot Pojazdów Dziwnych i Tuningowanych, które eksponowane będą w oddzielnej hali.

Ciekawie zapowiadają się warsztaty i seminaria, które skupiać się będą przede wszystkim na nowoczesnej diagnostyce, wspomagającej szybką lokalizację usterek samochodowych.

Na targach obecne będzie także Gazeo.pl. Specjalnie dla gości przygotujemy stoisko wyposażone w Symulatory Opłacalności Montażu instalacji gazowej. Dzięki temu w szybki i prosty sposób będzie można obliczyć realne oszczędności, które dostępne są dla posiadaczy samochodów zasilanych autogazem. Entuzjaści taniej jazdy będą mogli porozmawiać z naszymi redaktorami i podzielić się swoimi spostrzeżeniami z eksploatacji samochodów na LPG.

Podczas targów odbędą się także pokazy ratownictwa medycznego i przeprowadzona zostanie akcja „Zostań krwiodawcą na targach”.

Targi Autosalon i Autoserwis 2010 objęte zostały patronatem medialnym Gazeo.pl.

Nad tegoroczną edycją Targów Autosalon i Autoserwis patronat prasowy objęło Gazeo.pl.

Targi w pigułce:
Termin: 8-10.10.2010.
Miejsce: Miedzynarodowe Targi Katowickie
Godz otwarcia: 10.00 - 17.00
Bilety: 5 / 10 zł


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewiczgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.