REKLAMA
13.08.2010

Podwójny jubileusz Inter Cars

W tym roku Inter Cars S. A. obchodzi jubileusz 20 lat działalności na rynku. Odbędą się także dziesiąte, jubileuszowe Targi Inter Cars, które, podobnie jak w roku 2009, zagoszczą na terenie lotniska w Modlinie pod Warszawą.
REKLAMA

W tym roku Inter Cars S. A. obchodzi jubileusz 20 lat działalności na rynku. Odbędą się także dziesiąte, jubileuszowe Targi Inter Cars, które, podobnie jak w roku 2009, zagoszczą na terenie lotniska w Modlinie pod Warszawą. Przez dwa weekendowe dni (4 i 5 września), na 20 000 m² powierzchni wystawienniczej najnowsze produkty i rozwiązania zaprezentuje 170 dostawców Inter Cars: producentów części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Nie zabraknie także wydzielonej strefy w której prezentowane będą elementy i kompletne instalacje autogazu.

logo 10. TargówInter Carslogo 10. Targów

Już od kilku lat dużą część powierzchni wystawienniczej zajmuje prezentacja wyposażenia warsztatów. Zwiedzający będą mieli zatem okazję zapoznać się urządzeniami, narzędziami oraz oprogramowaniem dla warsztatu oraz przyjrzeć się interesującym nowościom.

Od kilku lat organizowany jest konkurs „Najmocniejszy Serwis”, polegający na wymianie opon przez zawodników zgłoszonych wcześniej przez serwisy. Widowiskowa rywalizacja zawsze przyciąga dużą grupę kibiców. Jak zapowiada organizator, tegoroczne atrakcyjne nagrody będą silnie motywowały uczestników do walki o zwycięstwo. Inter Cars zawsze wspierał działania podnoszące kwalifikacje mechaników, dlatego duże znaczenie przywiązywane będzie do różnego rodzaju szkoleń.

10. targi będą pierwszymi, podczas których pokazany zostanie najnowszy pomysł Inter Cars - mobilna ekspozycja ShowCar. Dzięki tej inicjatywie, w pierwszej połowie 2010 roku w szkoleniach technicznych, które odbyły się już w kilku miastach w Polsce, uczestniczyło już blisko 800 klientów.

Podwójny jubileusz będzie także okazją do znakomitej zabawy. Podczas targów, pasjonaci dwóch i czterech kółek zobaczą pokazy driftingu i ewolucji motocyklowych oraz wyścigi na ¼ mili. Gośćmi będą znane osobistości ze świata sportów samochodowych i tuningu.

Ze sceny głównej, nad całością atrakcji czuwać będzie Szymon Majewski, znany z niezwykłego poczucia humoru. Natomiast gościem specjalnym będzie 5-krotny Mistrz Świata Strongman - Mariusz Pudzianowski.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja targów Inter Cars będzie miała szczególną oprawę. W sobotni wieczór (4 września) dla wystawców i pracowników Inter Cars zagra grupa T.Love. Wieczorem, nad niebem lotniska w Modlinie rozbłysną sztuczne ognie.

Targi w pigułce:
Data: 4-5 września 2010 r.
Miejsce: lotnisko w Modlinie (Nowy Dwór Mazowiecki koło Warszawy)
Godziny otwarcia: sobota 9.00-16.00, niedziela 10.00-16.00
Wstęp: wyłącznie z zaproszeniem

Osoby nie związane z firmą otrzymają zaproszenie za pośrednictwem recepcji głównej Inter Cars Czosnów.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: Inter Carsgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.