REKLAMA
30.07.2012
Informacja producenta

Pół miliona wtryskiwaczy Hana od Europegas

Był czas, kiedy kształtowały się gazowe mity. Niektóre z nich – niczym skamielina w Muzeum Historii Naturalnej – przetrwały, gryzione z jednej strony zębem postępu technicznego, lecz z drugiej wspierane konserwatyzmem zwolenników klasycznych paliw i podsycane przez wszelkiej maści oportunistów.
REKLAMA

Alternatywne zasilanie pojazdów gazem LPG cierpiało również dzięki „znawcom”, którzy próbowali liznąć tematu i zgodnie z nową, popularną modą bawili się w namiotach szumnie zwanych warsztatami w „przerabianie samochodów na gaz”. Jednak porzucili oni swe praktyki, gdy z samochodów uciekała moc, a część podzespołów traciła swoje magiczne właściwości jeszcze przed upływem okresu gwarancyjnego deklarowanego przez producenta. Nawet przeskok technologiczny na instalacje sekwencyjne nie zdjął zbyt mocno przyciemnionych okularów niedowiarków, no bo te wtryski…

fot. EuropegasDokument poświadczający m.in., że Europegas jest największym kontrahentem firmy Hana w Europie, zaś logo polskiej firmy jest umieszczane na wtryskiwaczu na etapie produkcji w koreańskiej  fabryce.

Najstarsi górale powiadali, że są na tym świecie wtryskiwacze gazowe, co to ich pierun żaden nie trafi, prędzej auto ulegnie biodegradacji niż stracą wydajność swą, a ich budowa, zbliżona do oryginalnych wtryskiwaczy benzynowych, sprawia, że kierowca nie odczuwa nieprzyjemnej odmiany. Ale te cuda to tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni i pół skarbca oddać za taką listwę wtryskową trzeba. Wtedy to padło z ust Prezesa firmy Europegas głośne "BASTA!" i wyruszył ze swą świtą na poszukiwanie złotego środka. Intuicja podpowiadała, że gdzieś w okolicy, w której pomysł się narodził, czaić się musi rozwiązanie. Nos właściciela okazał się znakomitym suflerem. Poszukiwania zaprowadziły do Korei Południowej, azjatyckiego tygrysa gospodarczego, gdzie wytwarzano doskonałej jakości wtryskiwacze gazowe w firmie noszącej imię Hana.

W taki sposób koreański produkt – wtryskiwacz najwyższej jakości i w przystępnej cenie - trafił pod polskie strzechy. Dziś chcielibyśmy obwieścić całemu światu, że oto 26 lipca 2012 nastał dzień przełomowy, bo oto stwierdzamy, iż pół miliona  „Hanek” trafiło do klientów z rąk pracowników Europegas. Jako wyłączny dystrybutor zapewniliśmy powszechny dostęp do wtryskiwaczy z najwyższej półki, jak również zainicjowaliśmy dostosowanie produktu do specyfiki europejskiego rynku, gdyż producent wprowadził modyfikację gniazda pod wtyczkę AMP, rozpowszechnioną w naszej szerokości geograficznej. Gotowy produkt - EG2000 - został przebadany i nadano mu nowy numer homologacji, który jest jedynym autentycznym i obowiązującym numerem. Europegas gwarantuje swoim dobrym imieniem autentyczność oraz poświadcza pochodzenie produktu prosto z koreańskiej fabryki, a żeby nie być gołosłownym, prezentujemy oficjalne pismo od przedstawiciela Hana Engineering.

Jesteśmy przekonani o tym, że świętowanie milionowej sprzedanej „Hanki” jest tylko kwestią czasu, a jej kariera na rynku będzie dłuższa niż serialowy żywot innej Hanki...


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

EuropeGAS
źródło: Europegasgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.