REKLAMA
15.10.2014

Polski Rynek LPG 2014 - zadość tradycji

Jesienne spotkania branży petrochemicznej poświęcone tematyce gazu skroplonego to już tradycyjna pozycja w kalendarzu wydarzeń polskiej branży LPG. Jedenasta edycja odbędzie się 15 i 16 października 2014 r. w Ossie k/Rawy Mazowieckiej.
REKLAMA
Spotkanie Branży Petrochemicznej - Polski Rynek LPG 2014fot. e-petrol.plJedenasta edycja konferecji potwierdza, że zapotrzebowanie na merytoryczną dyskusję na temat LPG jest nadal duże

Formuła wydarzenia nie ulegnie zasadniczej zmianie – w dalszym ciągu jest to konferencja dotycząca bieżącej sytuacji szeroko pojętego sektora LPG, odbywająca się z udziałem jego przedstawicieli. Nas oczywiście najbardziej interesuje aspekt autogazu, choć oczywiście ogólna kondycja rynku (płynność dostaw, jakość paliwa, prognozy cenowe) również pozostaje nie bez znaczenia. Być może nadarzy się okazja, by podsumować pierwszy rok obecności samoobsługowego tankowania LPG na polskich stacjach oraz pomówić o perspektywach sprowadzania gazu z USA. Jak co roku, organizatorem spotkania jest Information Market, firma znana czytelnikom gazeo.pl głównie przez pryzmat wydawanego przez siebie portalu e-petrol.pl, poświęconego monitorowaniu rynku paliw. Z pewnością warto wybrać się do Ossy, a tych, którym inne zobowiązania nie pozwolą zjawić się na miejscu osobiście, z góry polecamy naszą relację.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: e-petrol.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.