REKLAMA
09.10.2015

Polski Rynek LPG 2015

Już w dniach 14-15 października 2015 r. w hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się XII Spotkanie Branży Petrochemicznej – Polski Rynek LPG. Wydarzenie skupia firmy z sektora produkcji, importu i obrotu gazem skroplonym.
REKLAMA
Spotkanie Branży Petrochemicznej - Polski Rynek LPG 2015fot. e-petrol.plKto liczy się na polskim (i nie tylko) rynku LPG, będzie 15 października na tej konferencji

Organizowane przez Information Market Spotkania Branży Petrochemicznej na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych wydarzeń sektora paliwowego w Polsce. Nie inaczej jest w przypadku konferencji Polski Rynek LPG, która odbędzie się już po raz dwunasty. „Żywotność” tego wydarzenia udowadnia, w jak niezmiennie dobrej kondycji jest rodzima branża gazu płynnego, zaś uczestnictwo w nim pozwala poznać szczegóły stanu obecnego i widoki na przyszłość.

Organizatorzy przewidzieli drugiego dnia (pierwszego odbędzie się tylko bankiet powitalny dla zarejestrowanych uczestników) trzy panele dyskusyjne:

 

  • Analiza bieżącej sytuacji prawno-podatkowej w branży LPG;
  • Aktualne wyzwania na polskim rynku LPG i
  • Wpływ zmian na światowych rynkach  na sektor LPG w Polsce.

Choć żaden z nich nie jest wprost poświęcony zagadnieniom związanym z sektorem autogazu, kwestia wykorzystania LPG jako paliwa silnikowego na pewno będzie się wielokrotnie przewijać w wystąpieniach prelegentów i dyskusjach między uczestnikami. Wybierającym się do Jachranki mówimy „do zobaczenia”, pozostałych z góry zapraszamy do lektury naszej relacji!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: e-petrol.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.