REKLAMA
31.12.2010

Pomyślnego nowego roku!

Nowy Rok to znakomity czas na podsumowanie tego, co wydarzyło się w ciągu minionych dwunastu miesięcy. A działo się wiele dobrego. Przede wszystkim, mimo gwałtownego wzrostu ceny wszystkich paliw w grudniu, zachowany został stały niezwykle atrakcyjny stosunek ceny gazu do benzyny na poziomie ok. 50%. Jest to znakomita wiadomość dla sympatyków i użytkowników LPG, bowiem od wielu lat, montaż instalacji LPG jest lepszą inwestycją niż najwyżej oprocentowana lokata bankowa.

REKLAMA
Dreamstime.com© Laura Arredondo HernándezDreamstime.com


Miniony rok to także czas ciekawych premier. Na rynku pojawiły się instalacje gazowe do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, spełniające nowe, restrykcyjne normy czystości spalin Euro 5. Część branży duże nadzieje wiąże z debiutującymi na rynku instalacjami dedykowanymi do silników wysokoprężnych. Pierwsze gazodiesle już jeżdżą po naszych drogach. Zmienia się także nastawienie branży do promocji LPG jako paliwa nie tylko ekonomicznego ale i ekologicznego. Swój udział mają w tym m.in. Skoda Auto, która jako jedyny producent samochodów zorganizowała dla dziennikarzy, specjalny pokaz aut z LPG. Pokłosiem tego był „wysyp” artykułów o tym, że auto zasilane gazem jest oszczędne, trwałe i może być oferowane w salonach dealerskich. Producenci i użytkownicy instalacji autogazu doczekali się także dużej imprezy targowej: LPG&CNG SHOW, która przebojem zawładnęła rynkiem i w nowej odsłonie odbędzie się już w marcu.

W minionym roku, Gazeo.pl było wszędzie tam, gdzie działy się rzeczy ważne lub ciekawe dla całej branży LPG. Uczestniczyliśmy w imprezach targowych, zwiedzaliśmy zakłady produkujące i montujące instalacje LPG. Byliśmy obecni tam, gdzie autogaz był w centrum uwagi. Nasza praca została doceniona, o czym świadczy stale rosnąca liczba użytkowników naszego portalu. Dziękujemy Wam, że swoją obecnością, dodajecie nam skrzydeł i mobilizujecie do wyznaczania coraz to nowych, ciekawszych celów.

Jedno pozostanie dla nas priorytetem - gdy tylko wydarzy się coś ważnego i interesującego, informację o tym natychmiast znajdziecie w naszym portalu.

W nowym roku składamy Wam życzenia wszelkiej pomyślności i samych dobrych wiadomości w Gazeo.pl!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.