REKLAMA
16.03.2015

QGAZ na GasShow 2015

REKLAMA

Gdy dwa lata temu pierwszy raz pojawiły się prasowe doniesienia o QGAZ-ie, mało kto wiedział, co to jest. Szczególny rodzaj autogazu? Sieć stacji LPG? Oczywiście duże Q kojarzy się z najwyższą jakością, zaś słowo gaz z LPG ale QGAZ nie mówił zbyt wiele. Aż do teraz.
REKLAMA

Właściciele niezależnych, zwykle małych stacji autogazu wiedzą, że program QGAZ organizowany jest przez Orlen Gaz i że jest skierowany właśnie do nich, zaś spójny i konsekwentny przekaz pod adresem kierowcy niesie w sobie jakość i zaufanie do dobrego paliwa spod znaku QGAZ.

Niedawno Orlen Gaz uruchomił na swojej stronie specjalna aplikację, dzięki której można obejrzeć wizualizację stacji LPG po przystąpieniu do programu. Prezentacja aplikacji miała także miejsce na tegorocznych targach GasShow.

 

Ładowanie video...


Przypomnijmy, na czym polega program. Zgłaszając swe uczestnictwo, właściciel stacji niezrzeszonej w żadnej sieci zobowiązuje się do sprzedaży wyłącznie autogazu dostarczanego przez Orlen Gaz, który gwarantuje niezmienną jakość paliwa. W zamian stacja otrzymuje wsparcie marketingowe (gadżety, materiały promocyjne czy graficzne elementy wyposażenia stacji) oraz indywidualnie negocjowane warunki dostaw gazu i płatności. Organizowane są także konkursy, w których jedną z nagród jest modernizacja stacji LPG pod wspólnym znakiem QGAZ.

Takie działania wpływają na rozpoznawalność marki QGAZ i przekładają się na budowanie wspólnego wizerunku miejsc, w których jakość paliwa jest gwarantowana. Do końca 2015 roku program objąć ma już ponad 200 stacji LPG w całej Polsce.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: QGAZgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.