REKLAMA
27.01.2016

STAG przedłuża gwarancję

Im dłuższy okres gwarancji na dany produkt lub usługę, tym większe zaufanie klientów – wiedzą o tym firmy z różnych branż, w tym producenci samochodowych instalacji LPG. Nabywcy systemów marki STAG mogą więc od teraz liczyć na więcej.
REKLAMA
Przedłużona gwarancja na sterownik STAGfot. AC S.A.Konwertujesz samochód i nie wiesz, jak długo jeszcze nim pojeździsz? Nie szkodzi - gwarancję na sterownik STAG możesz przedłużyć nawet w ostatnim dniu obowiązywania podstawowej ochrony!

Już standardowa gwarancja na sterowniki białostockiej firmy wynosi od 2 do 5 lat – wystarczająco długo, by montaż instalacji LPG zwrócił się i zaoszczędził wystarczająco dużo pieniędzy, by można było pozwolić sobie na kolejną konwersję. Po co jednak wymieniać coś, co nadal działa sprawnie? Gdyby ktoś był zwolennikiem spiskowej teorii dziejów i obawiał się, że produkty marki STAG zostały „zaprogramowane”, by psuć się zaraz po upływie okresu bezpłatnej ochrony, firma AC S.A. oferuje przedłużenie gwarancji aż o 3 lub 6 kolejnych lat, w sumie do maksymalnie 8!

Co ważne, na dodatkową ochronę nie trzeba decydować się od razu, w dniu zlecania konwersji w jednym z Autoryzowanych Serwisów STAG czy Rekomendowanych Warsztatów STAG – wystarczy zgłosić się do któregokolwiek z nich (a takich placówek jest w sumie w całej Polsce ok. 200) w dowolnym momencie trwania podstawowej gwarancji, nawet w ostatnim dniu jej obowiązywania. Wkrótce ma pojawić się także opcja przedłużenia gwarancji przez Internet, bez wychodzenia z domu.

Dodatkowa ochrona serwisowa sterownika STAG wiąże się z dodatkową opłatą, jak to zazwyczaj bywa w takich przypadkach. Firma AC S.A. zapewnia jednak, że przedłużenie gwarancji nie kosztuje wiele, a pozwala przez łącznie 8 lat od momentu konwersji w ogóle nie myśleć o problemach ze sterownikiem. W razie awarii wykwalifikowani pracownicy warsztatów nieodpłatnie usuną usterki, a w przypadku, gdy naprawa okaże się niemożliwa, wymienią elektroniczną centralę na nową. Opcja z pewnością wydaje się godna rozważenia...


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: AC S.A.gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.