REKLAMA
05.10.2009

Seminarium Fuel's Zoom - do dwóch razy sztuka

Nie udało się w czerwcu, uda się w październiku. Wcześniej w organizacji I Konferencji Naukowo-Technicznej „Jakość i Bezpieczeństwo Użytkowania LPG w Dystrybucji i Eksploatacji” przeszkodziły obchody 20-lecia pierwszych wolnych wyborów w powojennej Polsce, jednak, jak mówi stare porzekadło, co się odwlecze...

REKLAMA
logo seminariumFuel's ZoomINiGlogo seminariumFuel's Zoom


4. czerwca 2009 Kraków żył rocznicą symbolicznego obalenia komunizmu w naszym kraju i przeżywał oblężenie z powodu tłumów przybyłych z tej okazji gości, w tym wielu ważnych osobistości międzynarodowej polityki. Klimat nie był więc najlepszy na organizowanie branżowego spotkania dla specjalistów zajmujących się autogazem. Co innego teraz. W dniach 14-15 października Fuel’s Zoom robi drugie podejście, tym razem raczej ostateczne.

Program imprezy nie zmienił się w stosunku do ustalonego wcześniej. Nowością jest jedynie prezentacja dotycząca nowej aparatury do oznaczania niektórych parametrów paliw płynnych. Złożą się na nią dwie części - teoretyczna i praktyczna (warsztaty) - i potrwa ona w godz. 13-17 pierwszego i 9-12 drugiego dnia seminarium. Materiały przedstawione podczas konferencji zostaną następnie opublikowane w grudniowym numerze miesięcznika Nafta-Gaz, który, podobnie jak portal Gazeo.pl, jest partnerem medialnym wydarzenia.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: inig.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.