REKLAMA
06.10.2011

Skoda Fabia i Roomster Family Pack - rodzinka na gazie

Skoda Polska przygotowała bardzo interesującą ofertę dla zainteresowanych modelami Fabia i Roomster. Nowa, limitowana wersja Family Pack oferuje pokaźny rabat przy zakupie lub... mniejszy rabat, ale za to instalację gazową w cenie samochodu. To zaś gwarantuje oszczędności od pierwszego kilometra, bez okresu amortyzacji!

REKLAMA
Fabia Family Pack - jako hatchback lub kombi, zależnie od familijnych potrzebSkodaFabia Family Pack - jako hatchback lub kombi, zależnie od familijnych potrzeb


Sprzedaż samochodów w Polsce nieco ostatnio słabuje, więc w salonach sprzedaży mnożą się promocje i rabaty, mające przekonać kierowców, że jednak warto zdecydować się na nowe auto. A skoro nabywcy omijają dealerów głównie dlatego, że z drugiej ręki mogą kupić coś tańszego, najlepszym sposobem na podniesienie atrakcyjności „nówki” jest właśnie zaoferowanie instalacji LPG bez dodatkowych opłat. Sam samochód kosztuje pewnie trochę więcej niż używany, ale ma gwarancję i od samego początku eksploatacji odwdzięcza się niskimi rachunkami na stacji paliw.

Oferta Family Pack obejmuje Fabię z silnikami MPI o pojemnościach 1,2 l (o mocy 60 lub 70 KM) i 1,4 l (85 KM) oraz Roomstera 1,4 MPI (85 KM). Do wszystkich przewidziano atrakcyjny kredyt na sfinansowanie zakupu, pakiet ubezpieczeniowy (AC/OC/NW) w cenie 990 zł oraz opusty cenowe: 4350 zł dla Fabii 1,2, 4650 zł dla Fabii 1,4 i aż 9150 zł dla Roomstera.

Roomster Family Pack - rodzinny samochód właśnie stał się jeszcze bardziej rodzinnySkodaRoomster Family Pack - rodzinny samochód właśnie stał się jeszcze bardziej rodzinny


Rabaty gotówkowe można jednak zamienić na instalację gazową, łączoną w Fabii z mocniejszą odmianą silnika 1,2 (60-konnego nie można adaptować, ale rabat pozostaje) oraz jednostką 1,4. W takim wypadku system zasilania LPG pochłania całą kwotę opustu. Co innego w Roomsterze - decydując się na tańsze paliwo, nadal dostajemy zniżkę na zakup w wysokości 4500 zł.

Trzeba przyznać, że oferta prezentuje się atrakcyjnie, zwłaszcza w przypadku Roomstera. Bądź co bądź, ze swoim nadwoziem typu van jest on najbardziej predysponowany do roli pojazdu rodzinnego, a zatem nic dziwnego, że tak korzystnie wypada w ofercie Family Pack. Sprzedaż specjalnie przygotowanych modeli zaczęła się 1 września, a potrwa do momentu wyczerpania puli aut tej limitowanej linii. Z pewnością warto się zastanowić nad takim wyborem!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: Skodagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.