REKLAMA
15.09.2014

Skoda TwinPower - oszczędzanie na oszczędzaniu

Instalację gazową do samochodu montuje się po to, by zmniejszyć rachunki za paliwo. Koszt systemu LPG powoduje jednak, że przez pewien czas czeka się na zwrot wydatku. Dzięki promocji Skody do modeli Citigo i Rapid można kupić instalację, która zwraca się szybciej.
REKLAMA
Skoda Rapid LPGfot. SkodaZ silnikiem 1,2 MPI czy 1,2 TSI, instalacja gazowa do Rapida kosztuje teraz 3499 zł. Naszym zdaniem warto przemyśleć taką ofertę

Obniżone ceny na dedykowane systemy Landi Renzo Omegas, Omegas Evo i Omegas Direct to u Skody nie nowość – możliwość szybszego rozpoczęcia oszczędzania „na czysto” pojawia się w salonach czeskiej marki stosunkowo często i w miarę regularnie. Swego czasu oferowano nawet Octavię Tour z instalacją LPG w cenie samochodu, dzięki czemu wystarczyło wsiąść, uruchomić silnik i ruszyć, a pieniądze od razu w wolniejszym tempie ubywały z portfela.

Dziś Skoda nie rozpieszcza nabywców aż tak, ale ceny układów gazowych i tak kuszą. Za układ Landi Renzo Omegas Evo do Citigo (w wersji z silnikiem o mocy 60 KM) trzeba obecnie zapłacić 2499 zł, a nie, jak poprzednio, 4000 zł, a więc cena jest jak z warsztatu prywatnego, a nie z autoryzowanego salonu. Nieco więcej kosztują systemy do Rapidów (3499 zł), ale za to zarówno Omegas do silnika MPI, jak i Omegas Direct do silnika TSI wyceniono tak samo. W przypadku Rapida MPI, aktualna cena oznacza obniżkę o 851 zł (z 4350 zł), natomiast ile będzie regularnie kosztować instalacja do Rapida TSI, przyjdzie nam dopiero się przekonać.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: Skodagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.