REKLAMA
16.03.2009

Spotkajmy się na Forum!

Tak jak przed rokiem, tak i podczas najnowszej edycji Forum Gazowego w Warszawie obecne będzie Gazeo.pl. Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku C10!

REKLAMA
stoisko Gazeo na Forum '08gazeo.plstoisko Gazeo na Forum '08


XII Forum Gazowe było miejscem debiutu portalu Gazeo.pl. Wtedy był on tylko bardzo świeżą ideą, tym razem prezentować będziemy, jak ta idea jest od roku realizowana. Wtedy pokazywaliśmy, co chcemy osiągnąć i po co powstaliśmy, dziś możemy się pochwalić, jak tamte zamierzenia zostały wcielone w życie. A mamy powody do dumy!

Nie oznacza to bynajmniej, że spełniliśmy postawione sobie cele i zamierzamy tylko powielać swoje dotychczasowe osiągnięcia. Nadal mamy mnóstwo świeżych pomysłów i chcemy stale się rozwijać, tak jak ciągle rozwija się rynek paliw alternatywnych w Polsce i na świecie.

Miniony rok był dla Gazeo.pl niezmiernie ważny, ponieważ w tym okresie dokonała się transformacja z nowatorskiego pomysłu do realnego, żyjącego portalu. Tych, którzy widzieli nas przed rokiem, zapraszamy do obejrzenia naszej przemiany, pozostałych zaś zachęcamy do zapoznania się z Gazeo.pl i obserwowania jego dalszego postępu. Nasze podwoje otworzą się 18 marca o godzinie 9:00 w hotelu Sofitel Victoria. Wejdź do Strefy Autogazu. Przyłącz się!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.