REKLAMA
24.05.2012
Informacja producenta

Spotkanie sieci Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG

W połowie maja, w Białymstoku odbyło się dwudniowe spotkanie przedstawicieli Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG. Wydarzeniu, w którym uczestniczyło blisko 50 warsztatów z sieci PWS, przyświecała idea prezentacji najnowszego produktu firmy: sterownika sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-4 QBOX.
REKLAMA

Szkolenie prowadzone przez doświadczonego  Doradcę Techniczno – Handlowego  Janusza Kosowskiego wsparte wiedzą i autorytetem Kierownika Działu Technicznego Elektroniki  Macieja  Dubickiego zakończono egzaminem sprawdzającym zaawansowaną wiedzę techniczną przedstawicieli Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG.
Uczestnicy szkolenia zwiedzili także firmę AC SA, a w szczególności linię produkcyjną elektroniki, wydział mechaniczny oraz laboratorium, będące najważniejszym ogniwem nowopowstałego Centrum Badawczo – Rozwojowego AC SA  Uwaga wszystkich skupiona była na nowoczesnej aparaturze kontrolno-pomiarowej, wykorzystywanej do testowania właściwości  sterowników, m.in. odporności na wilgoć, wibrację cz też gwałtowne zmiany temperatury. Dodatkową atrakcję stanowiły testy porównawcze sterownika STAG 300 ISA II z modelami innych producentów o zbliżonych parametrach. 

Zmagania w tereniefot. AC S.A.Zmagania w terenie

Badanie zachowania obu produktów m.in. podczas pracy przy dużych obciążeniach i gwałtownych zmianach parametrów jednoznacznie wskazywały przewagę nowoczesnych  rozwiązać oferowanych przez AC są. Szkolenie stanowiło również wyjątkową okazję do merytorycznej dyskusji o instalacjach gazowych jak i o kwestiach organizacyjnych sieci PWS – w tym podsumowanie osiągniętych celów  i omówienie  przyszłych kierunków rozwoju sieci.  
Drugi dzień spotkania to pełna wrażeń całodzienna  zabawa  terenowa. Montażyści skupieni w Sieci PWS w ramach zabawy m.in. pilotowali rajd terenowy, jeździli na quadach czy pokonywali pole minowe. Zabawę uatrakcyjniała dodatkowo odbywająca się w pobliżu impreza offroadowa 4x4 Family Adventure, której AC SA jest oficjalnym partnerem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Partnerom za udział w Spotkaniu Sieci PWS i wspaniały klimat towarzyszący nam przez dwa dni szkolenia i zabawy. Do zobaczenia na następnym szkoleniu!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

AC S.A.
źródło: AC S.A.gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.