REKLAMA
04.07.2016

Stacja i Biznes Przyszłości 2016

Mniejsze koszty zakupu paliw to tańsza działalność. Z możliwościami optymalizacji tych wydatków przedstawiciele z branży transportowej i osoby zarządzające flotą będą mogły zapoznać się podczas Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości, które odbędą się we Wrocławiu. Na targach dostępne będą preferencyjne oferty na zakup paliwa, ale nie tylko.
REKLAMA
Stacja i Biznes Przyszłości 2016fot. Information MarketKalendarze w dłoń i rezerwujemy czas 5 i 6 października!

Już jesienią 2016 r. we Wrocławiu startują Międzynarodowe Targi Paliwowe – Stacja i Biznes Przyszłości, które odbędą się 5-6 października w Hali Stulecia. Wydarzenie skierowane jest także do firm z branży TSL, dla których została przygotowana część programu. Branża Transport-Spedycja-Logistyka na targach na pewno nie będzie się nudzić.

W tym roku w programie przewidziane są m.in. bezpłatne szkolenia na tematy interesujące transportowców, spotkania z przedstawicielami koncernów paliwowych, praktyczne warsztaty z optymalizacji kosztów związanych z zakupem paliw oraz przegląd ofert kart flotowych dla transportu. Ważne z punktu widzenia branży TSL będą oferty prezentowane przez hurtowych sprzedawców paliw.

Jednym ze szkoleń dla branży będzie: Własna stacja przyzakładowa – jak otworzyć i prowadzić
z sukcesem? Eksperci rynkowi omówią koncept i dostarczą odpowiedzi na pytanie: W jakim przypadku takie rozwiązanie opłaci się firmie? Wstęp na szkolenia jest bezpłatny. By zagwarantować sobie w nich udział, należy się wcześniej zarejestrować.

Dodatkowo o możliwościach współpracy z branżą paliw będzie można porozmawiać w specjalnie do tego przygotowanej strefie networkingu biznesowego. Więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie internetowej. gazeo.pl jest partnerem medialnym targów.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Information Market
źródło: Information Marketgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.