REKLAMA
27.09.2010

Światowe Forum LPG - święto gazu płynnego tuż

Już 28 września w Madrycie rozpocznie się tegoroczna, 23. już edycja najważniejszej imprezy w światowym kalendarzu LPG - Światowe Forum połączone z Kongresem AEGPL 2010. Miło nam ogłosić, że będziemy na miejscu i zrelacjonujemy to wyjątkowe wydarzenie bezpośrednio z serca hiszpańskiej stolicy.

REKLAMA
fot. gazeo.pl


Udział w tym znaczącym wydarzeniu zapowiedziało prawie 120 wystawców z całego świata, w tym kilku z Polski, m. in. Aurex - wykonawca infrastruktury stacji LPG oraz specjalista z dziedziny kompletacji, dostawy i serwisowania urządzeń związanych z magazynowaniem, transportem i dystrybucją gazu płynnego, CNG oraz paliw płynnych, Elpigaz - producent samochodowych instalacji gazowych, MM Petro - producent dystrybutorów paliw, w tym gazowych i Vitkovice Milmet - producent butli CNG.

Równolegle odbywać się będzie konferencja, podczas której kilkuset delegatów ze wszystkich zakątków globu wysłucha prelekcji na temat obecnego stanu rozwoju branży LPG oraz perspektyw na bliższą i dalszą przyszłość. Komu plany nie pozwalają wybrać się do Madrytu osobiście, zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych wirtualnych łamów. Pierwsze doniesienia już wkrótce!
Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: wlpgasforum-aegpl2010.com, informacja własnagazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.