REKLAMA
27.09.2010

Światowe Forum LPG - święto gazu płynnego tuż

Już 28 września w Madrycie rozpocznie się tegoroczna, 23. już edycja najważniejszej imprezy w światowym kalendarzu LPG - Światowe Forum połączone z Kongresem AEGPL 2010. Miło nam ogłosić, że będziemy na miejscu i zrelacjonujemy to wyjątkowe wydarzenie bezpośrednio z serca hiszpańskiej stolicy.

REKLAMA
fot. gazeo.pl


Udział w tym znaczącym wydarzeniu zapowiedziało prawie 120 wystawców z całego świata, w tym kilku z Polski, m. in. Aurex - wykonawca infrastruktury stacji LPG oraz specjalista z dziedziny kompletacji, dostawy i serwisowania urządzeń związanych z magazynowaniem, transportem i dystrybucją gazu płynnego, CNG oraz paliw płynnych, Elpigaz - producent samochodowych instalacji gazowych, MM Petro - producent dystrybutorów paliw, w tym gazowych i Vitkovice Milmet - producent butli CNG.

Równolegle odbywać się będzie konferencja, podczas której kilkuset delegatów ze wszystkich zakątków globu wysłucha prelekcji na temat obecnego stanu rozwoju branży LPG oraz perspektyw na bliższą i dalszą przyszłość. Komu plany nie pozwalają wybrać się do Madrytu osobiście, zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych wirtualnych łamów. Pierwsze doniesienia już wkrótce!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: wlpgasforum-aegpl2010.com, informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.