REKLAMA
14.11.2011

Szkolenia Auto-Gaz Centrum - Zenit PROfesjonalnie przedstawiony

Firma Auto-Gaz Centrum jest w trakcie realizacji cyklu szkoleń technicznych organizowanych w całej Polsce, mających na celu zaprezentowanie nowego produktu, jakim jest wprowadzony niedawno na rynek sterownik Zenit PRO.

REKLAMA
Szkolenia przybliżające działanie nowego sterownika cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem montażystówAuto-Gaz CentrumSzkolenia przybliżające działanie nowego sterownika cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem montażystów


Nowy system jest już dostępny w sprzedaży w dwóch wersjach: podstawowej oraz rozbudowanej o możliwość współpracy z pokładowym systemem diagnostycznym (OBD). Szkolenia kierowane są zarówno do właścicieli warsztatów, jak i osób bezpośrednio zajmujących się montażem instalacji gazowych.

Dotychczas odbyły się szkolenia w Katowicach, Kielcach, Częstochowie, Rzeszowie, Poznaniu, Bydgoszczy i Łodzi. Wszystkie zorganizowane do tej pory edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i bardzo wysoką frekwencją. W trakcie spotkań wyróżniono również firmy, które współpracują z AGC od wielu lat.

Osoby zainteresowane szkoleniem producent systemu Zenit PRO zaprasza do Radomia 18 listopada 2011 (konieczna wcześniejsza rejestracja, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc). Aktualny harmonogram oraz więcej informacji na temat nowego sterownika dostępnych jest na stronie internetowej firmy Auto-Gaz Centrum.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: AGCgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.