REKLAMA
21.11.2011

Szkolenie AC - nowe funkcje, nowe produkty

Białostocka firma AC, producent instalacji LPG marki STAG, kontynuuje cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych z myślą o montażystach instalacji LPG. Wiąże się to z przygotowaniem serii nowych produktów, które właśnie pojawiają się na rynku.

REKLAMA
Zajęcia praktyczne podczas szkoleń ACACZajęcia praktyczne podczas szkoleń AC


Szkolenia prowadzone są przez regionalnych doradców techniczno-handlowych. Podczas najbliższych zajęć, które odbędą się 28 listopada w Białej Podlaskiej, uczestnicy zapoznają się z zasadami obsługi programów SetupAcGasSynchro oraz Inteligentnego Systemu Autoadaptacji (ISA2), które od niedawna znajdują się w ofercie AC. Dodatkowo zaprezentowane zostaną nowe elementy instalacji LPG, wzbogacające ofertę firmy: reduktor AC R01 , dedykowany do silników o mocy do 150 KM, oraz wtryskiwacze gazowe AC W01 i AC W01 BFC , które obsługują silniki o dużej mocy, charakteryzujące się wysokim zużyciem paliwa.

Szkolenia dla partnerów AC odbyły się już m. in. w Płońsku, Olsztynie, Szczecinie czy Łodzi. Firmę AC reprezentuje obecnie 10 doradców techniczno-handlowych, których zadaniem jest stały nadzór na jakością montażu produktów STAG na terenie całego kraju, organizacja szkoleń dla pracowników warsztatów i doraźna pomoc w trudnych przypadkach. Szczegółowy harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie firmy AC.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: AC S.A.gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.