REKLAMA
19.12.2011

Wesołych Świąt od Gazeo.pl!

Jak ten czas szybko leci - mamy wrażenie, że dopiero co składaliśmy Wam, Drodzy Czytelnicy, życzenia bożonarodzeniowe, a tu już kolejny raz niepostrzeżenie zakradł się do naszej redakcji nastrój świąteczny. Potwierdza się to, co kiedyś mówili rodzice - czas płynie szybciej, kiedy jest się dorosłym. Na szczęście przed nami okres sprzyjający zwolnieniu i wyciszeniu - swego rodzaju powrót do dzieciństwa. Przynajmniej na chwilę.

REKLAMA
fot. gazeo.pl


Przez cały rok gonimy za codziennymi sprawami, z upływu czasu zdając sobie sprawę dopiero w tych rzadkich chwilach zatrzymania, kiedy możemy porzucić rutynę i żmudne obowiązki na rzecz poświęcenia się domowi i rodzinie. Święta Bożego Narodzenia są po temu doskonałą okazją, dlatego spieszymy życzyć Wam, aby trwały jak najdłużej. Odkurzcie swoje „czasowstrzymywacze”, naoliwcie je solidnie i nakręćcie porządnie, by trzy dni rodzinnych spotkań w gronie karpia przeciągnęły się w błogi czas odpoczynku, dający co najmniej tyle samo relaksu i energii na kolejne tygodnie i miesiące, co trzytygodniowy urlop.

Życzymy także, by na stole nie brakło żadnej z 12 tradycyjnych potraw, zaś przy nim by zasiedli wszyscy, bez wyjątku, Wasi bliscy i kochani. Pod choinką natomiast niech znajdzie się tyle prezentów, by konieczne stało się postawienie drzewka na podwyższeniu. Zawieszone na gałęziach bombki niech odbijają serdeczne uśmiechy na Waszych twarzach, a lampki wzmacniają blask radości w oczach. Bywajcie zdrowi i nacieszcie się niepowtarzalną atmosferą Świąt, bo niestety - jak to one - w końcu przeminą, choćby nie wiadomo jak leniwie sączył się czas. Nad Gazeo.pl oczywiście w zakresie świąteczno-noworocznym nie zachodzi słońce, a więc w wolnej chwili niezmiennie zapraszamy do lektury najświeższych wieści ze świata paliw alternatywnych!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: Gazeo.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.