REKLAMA
30.12.2009

Wszystkiego gazowego w nowym roku!

Drodzy Użytkownicy portalu Gazeo.pl! Dziękujemy Wam za zainteresowanie naszą działalnością. To dzięki Wam tak bardzo się rozwinęliśmy w mijającym roku, a zapewniamy, że bynajmniej nie brakuje nam pomysłów na dalszy postęp i w nadchodzącym 2010 roku nieraz Was zaskoczymy.

REKLAMA
Dreamstime.com© Lionel MatechaDreamstime.com


Rok 2009 upłynął przede wszystkim pod znakiem spokoju. Wprawdzie miejsce akcyzowych spekulacji zajął kryzys ekonomiczny, ale w kontekście LPG zdziałał on prawdopodobnie więcej dobrego niż złego, skłaniając więcej osób do konwersji samochodu na zasilanie gazowe. Liczyliśmy nawet na bardzo szczęśliwy finał roku, ponieważ pojawiły się pogłoski o państwowych dopłatach do montaży. Informacja okazała się jednak nieprawdziwa i nasza radość była przedwczesna. Trudno - co się odwlecze, to nie uciecze... Wierzymy, że cierpliwość milionów kierowców zostanie w końcu nagrodzona.

Czekamy tymczasem na zapowiadane na przyszły rok premiery samochodów zasilanych alternatywnie: Dacii Logan i Sandero na LPG, Fiata Pandy na LPG i CNG, Skody Octavii FSI LPG, Toyoty Prius III i innych, o których być może nawet jeszcze nie wiemy. Postaramy się przetestować jak największą liczbę takich aut i dostarczyć Wam jak zwykle rzetelnej wiedzy na ich temat. Oczywiście będziemy także, tak jak do tej pory, relacjonować największe wydarzenia w branży, takie jak zbliżające się LPG & CNG Show 2010, nad którym portal Gazeo.pl objął główny patronat medialny. Chcemy zawsze być obecni tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla naszej branży!

Tyle w kwestii naszych planów na przyszłość - przynajmniej tych, które już teraz możemy zdradzić. Pozostałe niespodzianki będziemy odsłaniać stopniowo, a zatem zapraszamy do regularnych odwiedzin po 1 stycznia. Tymczasem życzymy Wam szampańskiej zabawy w Sylwestra - niech w tę noc dopisują Wam humory, a następujący po niej dzień zwiastuje rok, który spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje i przyniesie realizację najskrytszych marzeń i planów. Do zobaczenia na Gazeo.pl w 2010 r.!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.