REKLAMA
13.03.2018

Wycena Instalacji LPG - bardziej płynna

Wkrótce w wycenach otrzymywanych przez klientów wysyłających zapytania do warsztatów montujących instalacje LPG zacznie pojawiać się kolejna nowa marka – holenderskie Vialle. Na szczęście od takiego przybytku głowa nie boli.
REKLAMA
Logo marki Viallefot. VialleLitery V nie może brakować w alfabecie LPG!

Reprezentacja Holandii w LPG

Skoro instalacje gazowe Prins są już dostępne w systemie Wyceny Instalacji LPG, teraz przyszła pora na drugą holenderską markę oferującą rozwiązania oparte na technologii wtrysku autogazu w fazie ciekłej, czyli Vialle. A może właściwie nie drugą, jako że firma z Eindhoven prawdopodobnie jako pierwsza zaczęła rozwijać ideę zasilania silnika LPG bez jego uprzedniego odparowania w reduktorze. Mniejsza o to, komu przypada zasługa – grunt, że od teraz w wycenach otrzymywanych przez zainteresowanych montażem klientów będą mogły pojawiać się propozycje bazujące właśnie na produktach spod znaku V.

Daj się wycenić!

Wyceny kosztów konwersji z wykorzystaniem systemów holenderskiej marki będą przygotowywane przez warsztaty związane z jej polskimi dystrybutorami, czyli Auto Gaz Śląsk, L.T.A. PoloniaAuto Gaz Holandia. Zachęcamy do wysyłania zapytań – to najlepszy sposób na uzyskanie wyczerpującej i przejrzystej informacji na temat tego, jaka instalacja gazowa może znaleźć się pod maską Twojego samochodu!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.