REKLAMA
08.03.2012

Wyjątkowa Energia: dobre dobrego początki

W warszawskim hotelu Sheraton rozpoczęła się zorganizowana przez POGP konferencja LPG – Wyjątkowa Energia. Swoje prelekcje przedstawiło wielu znamienitych gości, zaprezentowano także najnowszą edycję Raportu Rocznego Polskiej Organizacji Gazu Płynnego. Słowem: działo się, a tu jeszcze drugi dzień!
REKLAMA

Czwartkowa część konferencji obfitowała w ciekawe wystąpienia. O kondycji i perspektywach szeroko pojętego sektora LPG mówili m. in. James Rockall i Alison Abbott z WLPGA, przedstawiciele AEGPL, POGP oraz firm i przedsiębiorstw branżowych i nie tylko. Przedstawiono aktualną sytuację przemysłu gazu skroplonego w Polsce i krajach sąsiednich (np. Niemczech, Rosji, na Ukrainie czy Białorusi), możliwe kierunki rozwoju światowego rynku gazu płynnego oraz zagadnienia prawne dotyczące bieżącego i przyszłego stanu branży LPG, w tym możliwe scenariusze do 2030 r. czy budzący emocje temat planowanych zmian w sposobie opodatkowania produktów energetycznych, na czym sektor propanu-butanu mógłby wiele stracić. Zapraszamy do częstego zaglądania na wirtualne łamy gazeo.pl – stopniowo będziemy przedstawiać poszczególne prelekcje w szczegółach.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.