REKLAMA
09.03.2010

XIV Międzynarodowe Forum Gazowe w Warszawie otwarte!

W Warszawie rozpoczęło się XIV Międzynarodowe Forum Gazowe LPG & CNG 2010. Jako najlepiej rozpoznawana impreza branży LPG/CNG w Polsce i w Europie, Forum gromadzi corocznie ponad 4 tys. uczestników z całego świata.

REKLAMA

O randze imprezy świadczą patronaty honorowe najważniejszych międzynarodowych organizacji gazu płynnego: Światowej Organizacji Gazu Płynnego (WLPGA) i Europejskiej Organizacji Gazu Płynnego (AEGPL).

Część wystawiennicza XIV Forum Gazowegogazeo.plCzęść wystawiennicza XIV Forum Gazowego


Odbywająca się równolegle, przez cały czas trwania Forum, konferencja obejmować będzie m. in. tematykę problemów rozwoju rynku autogazu w Polsce i na świecie oraz prognoz dla polskiego rynku LPG i CNG. Prelegenci zajmą się także aspektami technicznymi instalacji samochodowych i problemami montażowymi. Ciekawie zapowiada się prelekcja podczas konferencji, w której Sylwester Śmigiel, przewodniczący Polskiej Organizacji Gazu Płynnego, po raz pierwszy zaprezentuje dane rynku LPG z 2009 r. W trakcie konferencji wystąpi z prelekcją także James Rockall - dyrektor generalny WLPGA, zaś AEGPL reprezentowana będzie przez Salvatore Piccolo, przewodniczącego Komisji Autogazu AEGPL.

Szkolenia dla warsztatów montujących LPG, po raz pierwszy na Forum Gazowymgazeo.plSzkolenia dla warsztatów montujących LPG, po raz pierwszy na Forum Gazowym


Obok konferencji, Forum po raz pierwszy stanie się miejscem bezpłatnych, specjalistycznych szkoleń dla warsztatów montujących samochodowe instalacje LPG.
Zajęcia prowadzić będą eksperci renomowanych firm: Elpigaz, Auto Gaz Śląsk i AC.
Organizatorzy przewidzieli szkolenia dla trzech grup zainteresowanych: dwa w środę i jedno w czwartek. Podczas szkoleń omówione zostaną najczęściej powtarzane błędy popełniane w trakcie montażu samochodowej instalacji gazowej. Przedstawione zostaną również najnowocześniejsze rozwiązania techniczne spotykane na rynku.

Wieczorem odbędzie się tradycyjna, uroczysta gala Forum Gazowego. Niebawem przedstawimy Państwu kolejne, bardziej szczegółowe relacje z Forum.

XIV Międzynarodowe Forum Gazowe LPG/CNG 2010 zaprasza zwiedzających w dniu 10.03 i 11.03 (środa, czwartek) w godz. 9.00 - 17.00.
Targi odbywają się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.
Wstęp wolny
Szkolenia dla montażystów bezpłatne.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.