REKLAMA
28.02.2018

gazeo.com - nowsze, lepsze, mobilne

W czasach, gdy nawet trzylatkowie umieją obsłużyć smartfon i tablet, nie można nie mieć wersji strony internetowej kompatybilnej z urządzeniami przenośnymi. Właśnie wystartowała nasza, na początek w wersji anglojęzycznej.
REKLAMA
gazeo.com w najnowszej wersjifot. gazeo.plJeśli zmiany, to tylko na lepsze - jesteśmy przekonani, że i tym razem nam się udało

Zwiastun bliskiej przyszłości

gazeo.com jest już dziś tym, czym gazeo.pl również bardzo niedługo się stanie. Mobilność strony to jedno, ale są i inne ważne zmiany, przede wszystkim koniec sztywnego podziału na kategorie. Od tej pory wszystkie nowe teksty będą pojawiać się na stronie głównej, dzięki czemu nic nie umknie Waszej uwadze i nie trzeba będzie głęboko „kopać”, by odkryć konkretny materiał.

Artykuły będą wprawdzie nadal przypisane tematycznie do odpowiednich „szufladek” i będzie można je według nich posortować, ale z definicji każdy nowo dodany temat znajdzie się od razu u góry strony. Tak będzie bardziej przejrzyście i wygodniej, także pod kątem urządzeń przenośnych.

Symulator, nie symulant

Nowością w gazeo.com jest również w pełni funkcjonalny Symulator Opłacalności Montażu, a więc oferujący możliwość przeprowadzenia kalkulacji dla silników MPI, DI (benzynowych z pośrednim i bezpośrednim wtryskiem paliwa) i Diesla. Odwiedźcie zatem odświeżone, a właściwie gruntownie odnowione gazeo.com, poznawajcie, testujcie i przyzwyczajajcie się – kiedy podobną metamorfozę przejdzie gazeo.pl, od razu poczujecie się tam jak w domu!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.