REKLAMA
02.07.2012

gazeo.pl na Facebooku!

"LPG - dobre paliwo" to od dziś oficjalna strona gazeo.pl na Fecebooku. Wysyłamy w świat wiadomość, że oszczędzanie na paliwie to powód do dumy, nie wstydu. Działając na rzecz całej branży autogazu prowadzimy nieustanne działania propagujące LPG jako doskonałe paliwa samochodowe. Dołącz do nas!
REKLAMA

Masz lub miałaś/miałeś samochód na gaz? A może dopiero rozważasz "gazowanie"? Tak czy inaczej, strona LPG - dobre paliwo jest dla Ciebie! Twórz społeczność użytkowników gazu jako opłacalnego, ekologicznego i po prostu dobrego źródła energii dla samochodów. Pokaż, że samochód na gaz to oznaka zdroworozsądkowego podejścia do życia i roztropnego obchodzenia się z pieniędzmi. W Polsce jest 2,7 miliona użytkowników autogazu. Każdy z nich używa LPG nie dlatego, że nie stać go na "95", ale dlatego, że woli wydawać kasę na prawdziwe przyjemności życia, a nie puszczać ją z dymem przez rurę wydechową. Z dwóch równie dobrych paliw wybieramy to tańsze i już. Nie chcemy nikomu niczego udowadniać, po prostu nie lubimy przepłacać, kiedy nie widać różnicy w jakości i osiągach auta. Może i zbiornik zajmuje trochę miejsca, może tankować trzeba nieco częściej, ale o połowę niższa cena za litr pozostaje nie do przebicia. LPG ma być dobre i tanie i z tej roli wywiązuje się znakomicie!

LPG - dobre paliwo to strona miłośników taniego tankowania i jeżdżenia. Będziemy przedstawiać na niej newsy ze świata paliw, najciekawsze przerobione samochody, zabawne sytuacje związane z autogazem i info branżowe, a wszystko to z przymrużeniem oka. Przyłącz się do społeczności zwolenników autogazu, lajkuj wiadomości, chwal się swoim autem, bij rekordy przebiegu na gazie i ilości uratowanych przed "przepałem" pieniędzy, omawiaj najnowsze wiadomości i zarażaj entuzjazmem nieprzekonanych. Wrzucaj fotki, komentuj, licz oszczędności i dziel się wrażeniami z ciekawych podróży za pół ceny. Bądź dumny z LPG, bo to po prostu dobre paliwo. Dobre jest zaś dlatego, że oszczędza Twoje pieniądze i nasze środowisko naturalne. LPG to wyznacznik zdrowego, nowoczesnego stylu życia!

Czekamy na Ciebie na Facebooku!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: gazeo.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.