REKLAMA
18.05.2015

gazeo.pl nie przestaje się rozwijać!

Zauważyliście z pewnością najnowsze zmiany na naszym portalu. Wysłuchaliśmy głosów użytkowników gazeo.pl i zmieniliśmy stronę zgodnie z ich sugestiami. Czy wobec tego musimy w ogóle pytać, jak Wam się podoba nowa odsłona?
REKLAMA
Logo gazeo.plfot. gazeo.plRzetelna wiedza na temat autogazu ma niezmienny adres, ale sam portal regularnie się zmienia. Mamy nadzieję, że zawsze na lepsze

Wierzymy, że kluczem do doskonałości jest prostota, dlatego kolejny raz „amputowaliśmy” gazeo.pl działy, które uznaliśmy za zbędne. Treść w nich zawarta nie przepadła (zasiliła inne kategorie), ale one same powodowały czasem „sztuczny tłok”, którego wolimy unikać. Bo skoro do jakiegoś działu trzeba na siłę tworzyć treść, bo inaczej miesiącami stałby pusty, to po co komu taki dział?

Druga, być może ważniejsza zmiana dotyczy charakteru całego portalu. Jak już pewnie zdążyliście się zorientować, jakiś czas temu przestaliśmy „inwestować” w działy związane z hybrydami, autami elektrycznymi, ogniwami paliwowymi i innymi technologiami bliższej lub dalszej, ale jednak przyszłości. gazeo.pl skupi się od teraz wyłącznie na gazie płynnym (LPG). A paliwa metanowe? W tej kwestii prosimy o cierpliwość.

Jesteśmy otwarci na Wasze opinie, najchętniej pozytywne. Czy słusznie odgadliśmy Wasze intencje odnośnie zmian w gazeo.pl? Mamy nadzieję, że tak i że dzięki nowemu porządkowi portalu korzystanie z niego stanie się jeszcze bardziej intuicyjne, a najważniejsze dla Was informacje będą teraz jeszcze bliżej Was – użytkowników. W końcu, jeżeli ten portal nie jest dla Was, to po co on w ogóle jest?


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.