REKLAMA
30.07.2012

gazeo.tv - ujęcie drugie

Telewizja gazeo.pl powraca! Na jakiś czas przycichliśmy, ale myli się, kto sądzi, że próżnowaliśmy i nic nie robiliśmy. Czailiśmy się do skoku i oto on! Współczesne gazeo.tv zmieniło się tak bardzo, że w zasadzie należałaby mu się nowa nazwa. Jej akurat zmieniać nie zamierzamy, natomiast cała reszta to naprawdę nowa jakość. Przekonaj się!
REKLAMA

Już na pierwszy rzut oka będzie widać, że idzie nowe – gazeo.tv, już jako osobna, samodzielna domena, debiutuje w odświeżonej, nowoczesnej szacie graficznej. Nasz kanał YouTube, przez cały czas aktywny, również zyska „facelifting” oraz stanie się nośnikiem nowych filmowych treści największego w Polsce portalu poświęconego paliwom alternatywnym. Najważniejsze jednak jest to, jak wiele dokonało się na polu samych materiałów video – nie poznasz ich w porównaniu z poprzednikami, za to dzięki nim nieco lepiej poznasz nas samych. Przynajmniej niektórych.

Koniec ze statycznymi ujęciami, dość monotonnego komentarza z „offu” – odrodzone gazeo.tv dostało nowe życie i własną twarz. Dokładniej rzecz biorąc, dostało twarze redaktorów gazeo.pl, którzy porzucili wstyd i wyszli przed kamerę, żeby bardziej bezpośrednio niż dotychczas opowiadać o testowanych samochodach i interesujących branżowych wydarzeniach, podczas których zawsze jesteśmy obecni. Jeremy Clarkson jest od nas jeszcze trochę lepszy, ale to tylko kwestia doświadczenia – już niedługo będzie zmieniał nazwę swojego programu na Top Gas! Nie wierzysz? Nie musisz, ale wiedz, że mierzymy wysoko.

Nowe gazeo.tv to nie tylko kopia tekstów z gazeo.pl w wersji dla tych, którym nie chce się czytać. To uzupełnienie i zawsze nieco inne podejście, tworzące jednak spójną całość z naszymi materiałami pisanymi. To taka sama rzetelność, dociekliwość i pasja, tyle że w innej formie i konwencji. Nie po to jednak powstaje kanał telewizyjny, by o nim czytać – wejdź już teraz na gazeo.tv i przekonaj się na własne oczy, jak zmienił się Twój ulubiony dostawca najświeższych wiadomości ze świata paliw alternatywnych.
Zobacz materiały nowego gazeo.tv:


Oglądaj, dziel się i komentuj. Do zobaczenia w TV. gazeo.tv.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.