Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


AUTOGAZ Profesjonalne instalacje LPG

Wiórowa 18 Grajewo (podlaskie)

Opinie: 0

0,00

Obsługa:
0,00
Jakość usług:
0,00
Stosunek jakości do ceny:
0,00Brak opinii

AUTOGAZ Profesjonalne instalacje LPG

Działamy na rynku od wielu lat, specjalizujemy się w adaptacji samochodów w instalacje gazowe. Wyróżniamy się profesjonalnymi usługami, służymy radą. Ze względu na różne potrzeby i wymagania klientów w swojej ofercie posiadamy duży wybór instalacji gazowych. Montujemy i serwisujemy wszystkie marki dostępne na rynku po uprzedniej konsultacji. Zapraszamy do kontaktu

Najważniejsze korzyści dla użytkowników LPG:

  • Niższy koszt eksploatacji samochodu
  • Niższa toksyczność produktów spalania gazu
  • Silnik pracuje ciszej i dłużej (mniejsze wibracje)
  • Możliwość jazdy na wybranym paliwie: benzynie lub gazie
  • Instalacje autogazowe są montowane w zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa.

MONTAŻ LPG W AUTACH

Jesteśmy pionierami na naszym rynku. Wieloletnie doświadczenie, wybór najlepszych i najnowszych technologii pozwolił nam osiągniecie wysokiej pozycji wśród warsztatów montujących autogaz.

Montaż naszych układów przeszedł wszystkie generacje:

  • instalacja mieszalnikowa (podciśnieniowa lub nadciśnieniowa) bez regulacji składu.
  • instalacja mieszalnikowa (podciśnieniowa lub nadciśnieniowa) z elektroniczną regulacją składu mieszanki.
  • instalacja wielopunktowa, o ciągłym zasilaniu gazem w fazie lotnej.
  • instalacja wielopunktowa zasilania gazem w fazie lotnej, poprzez elektronicznie sterowane zawory (pot. wtryskiwacze).


Montowane / serwisowane systemy LPG (32):

AEB, AG DGI, AGIS, ALEX, Acon, Alisei Zeta, Autronic, Bigas, Bingo, D.T.GAS, Elpigaz, Emmegas, Eureka, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, Lovtec, Med, OMVL, OPTIMA, REG, STAG, Stargas, Tartarini, V-tec, ZENIT, Zavoli

AUTOGAZ Profesjonalne instalacje LPG
AUTOGAZ Profesjonalne instalacje LPG
AUTOGAZ Profesjonalne instalacje LPG
AUTOGAZ Profesjonalne instalacje LPG


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 17:00
Sobota: 7:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Data rozpoczęcia działalności:

1992

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Grajewo (podlaskie) Wiórowa 18


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

2 + 18 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto