Szukaj
REKLAMA
LPG

MTS Autoserwis

Łężki Poddębice (łódzkie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 601893655

Warsztat polecany przez:
LPGTECH

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

MTS Autoserwis

Stacja obsługi pojazdów MTS-AUTOSERWIS powstała, by zapewnić kompleksową obsługę Twojego samochodu. Nie musisz już jeździć po wielu warsztatach, aby naprawić swoje auto. Wystarczy, że trafisz do nas, a zostaniesz miło i fachowo obsłużony na bardzo dobrych warunkach i  w przystępnej cenie.

Oferujemy: montaż instalacji gazowych, montaż lpg,  serwis lpg, naprawa instalacji gazowych lpg , naprawa samochodów osobowych i dostawczych, okręgowa stacja kontroli pojazdów, przeglądy rejestracyjne, przeglądy techniczne, serwis samochodów osobowych i dostawczych, geometria kół, serwis klimatyzacji, odgrzybianie klimatyzacji, napełnianie klimatyzacji, dezynfekcja klimatyzacji, wymiana opon, wymiana oleju, diagnostyka komputerowa, wszystkie marki samochodów,  części samochodowe, usuwanie DPF FAP, naprawa i korekta liczników, kodowanie sterowników samochodowych, naprawa airbag, elektronika samochodowa, chiptuning, elemtromechanik samochodowy, serwis opon, montaż haków holowniczych, pranie tapicerki samochodowej, sprzątanie pojazdów, ustawianie zbieżności, regeneracja wtryskiwaczy CR, części samochodowe, naprawa skrzyń biegów, przeglądy okresowe.


Montowane / serwisowane systemy LPG (5):

AC, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo

MTS Autoserwis
MTS Autoserwis
MTS Autoserwis

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (7):

Mechanika, Serwis opon, Blacharstwo-Lakiernictwo, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Stacja Kontroli Pojazdów, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, rosyjsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Poddębice (łódzkie) Łężki

Poleć znajomemu

18 - 1 =

Twoje pytanie trafi do: MTS Autoserwis

* pola wymagane


18 - 1 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

18 - 1 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: MTS AutoserwisDane kontaktowe

18 - 1 =

Umów wizytę serwisową
MTS Autoserwis

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
MTS Autoserwis

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
MTS Autoserwis

Podsumowanie

,

tel.Wróć