Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


Agadampol Montaż Instalacji LPG Adam Materka

Zielonogórska 31 Szczecin (zachodniopomorskie)


Ta firma nie posiada pełnej prezentacji


Opinie: 2

3,00

Obsługa:
3,00
Jakość usług:
3,00
Stosunek jakości do ceny:
3.00


M
Mateusz
Nie polecam

1,00

Obsługa: 1

Jakość usługi: 1

Stosunek jakości do ceny: 1

02 lutego 2020
Serwis instalacji gazowej

PROSZĘ ZOBACZYC NA FACEBOOKU TEGO FACHOWCA ZDJĘCIA JAKIE DODAŁEM PO SERWISIE ICH ORAZ Z KONWERSACJI z tym panem,tu ich dodać niestety nie mogę.
Jest mi bardzo przykro,ale niestety NIE MOGĘ POLECIĆ tego warsztatu i raczej radzę omijać,gdyż jest na prawdę wiele bardziej rzetelnych i solidniejszych gazownikow w Szczecinie,a w dodatku tańszych.
Przyjechałem do firmy Adammapol tylko w celu porozmawiania z Panem Adamem odnośnie mojej instalacji gazowej,a Panowie wzięli mnie na warsztat... Myślałem,ze tylko oglądają ta instalację,a oni zaczęli ja serwisowac choć o to nie prosilem... Przy serwisowaniu polamali mi filtr Lovato z mapsensorem. Nie dostałem żadnej informacji,ze filtr ten moze ulec uszkodzeniu podczas odkrecania. Słyszałem tylko jak 'strzelił' i bluzgi,ze się polamal po czym czarowanie,ze to plastik i w ogole. Jakby wszyscy mechanicy zaczęli tak łamać plastikowe części w samochodzie to ja nie wiem co to by było... Poza tym jestem człowiekiem i staram sie wszystko zrozumieć,ale gdybym dostał jakies ostrzeżenie kazalbym tego nie robić na pewno... Panowie probowali kleić jakos polamany filtr,taki poklejony mi zamontowali i jeździłem z nim,az przyszła nowa część... Chciałem aby koszta części były rozłożone na pół,pisałem nawet do Pana Adama z inicjatywa przed wystawieniem opinii,gdyz oni nie próbowali zrekompensować to w żaden sposób,ale niestety jak przed serwisem Pan Adam mi odpisywal i zapraszał do siebie w celu porozmawiania, tak po skopanej robocie zaczął mnie olewac... Wyszło tak,ze zapłaciłem 160 zl za serwis + 195 zł za część którą polamali...
Jest mi przykro z tego powodu,ze muszę wystawić taka opinię,ale może będzie to przestroga dla innych... Jak dla mnie niestety firmie zależy na zysku,a nie kliencie... NIE POLECAM.

Poniżej dodaje wiadomość wysłana do tego pana...

'Dzien dobry Panie Adamie.
Ja niestety chyba bede zmuszony zanizyc Panu ocenę i wystawić słabą opinie... Rozmawiałem z 3 firmami,ktore zajmuja sie instalacja gazu i każda powiedziała,ze koszta filtru powinien ponieść Pan albo ewentualnie powinny być rozłożone na pół. Niestety u Państwa o czymś takim nie było w ogóle mowy... Nie dostałem od Państwa żadnej informacji,ze filtr wrazie co może się połamać przy odkrecaniu,słyszałem tylko,ze nie chce sie odkręcić,aż nagle pekl i bluzgi,po czym mydlenie oczu,ze to plastik. Jakby każdy mechanik niszczył plastikowe elementy przy serwisie czy naprawie to co to by było... Poza tym ja nie chciałem,aby Państwo robili mi serwis tego dnia,miałem tylko przyjechać porozmawiać z Panem,a wzięto mnie odrazu na warsztat i zobligowano do dodatkowych kosztów,które nie sa mi potrzebne... Wychodzę do Pana z inicjatywą,aby zwrócił mi Pan ta mniejsza polowe kosztów za filtr czyli 94 zł gdyż nie chciałbym Państwu psuć opinii, ponieważ są Panowie bardzo sympatyczni i chciałbym móc sie wypowiadać o Was pozytywnie.
Pozdrawiam'B
Bartosz
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

18 listopada 2018
Montaż instalacji gazowej

Konkurencyjna cena, bardzo dobre wykonanie. Kontakt na wysokim poziomie. Chwilę trzeba czekać na montaż lub serwis w kolejce, ale to wynika z pozytywnych opinii zakładu.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 80 000 km
Instalacja: BRC Sequent Plug&Drive 3,4 cyl
8 pozytywnych opinii
Samochód: Peugeot 206 1 osób poleca ten samochód pod gazSzczecin (zachodniopomorskie) Zielonogórska 31


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

2 × 3 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto