Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

ICCG International Cars Center Group

Główna 130 Zajączki Drugie (śląskie)

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

ICCG International Cars Center Group

Oferujemy profesjonalny montaż i serwis instalacji gazowych przez wykwalifikowanych fachowców z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Instalacje dobierane pod kątem mocy i zaawansowania technologicznego silnika oraz wymagań klientów. Oprócz tego prowadzimy warsztat samochodowy w kroktó kompleksowo naprawisz swoj samochodów, ( cała mechanika, geometria kół, wyważanie i serwis kół, elektromechanika, blacharstwo i lakiernictwo wszystko w jednym miejscu nie musisz wozić i tracić swojego cennego czasu zostawiasz nam a my naprawiamy wszystko) zapraszamy.


Montowane / serwisowane systemy LPG (67):

4GAS, AC, AEB, AG Centrum, AG DGI, AGIS, ALEX, Acon, Aldesa, Alisei Zeta, Atiker, Autogas Italia, Autronic, BRC, Bedini, Bigas, Bingo, D.T.GAS, DEGAmix, EMER Group, Easyjet, Elpigaz, Emmegas, Eureka, Europegas, Femitec, Icom, JTG, KING, KME, Koltec, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lo.gas, Lovato, Lovtec, MTM, Med, Necam-Koltec, OMB, OMVL, OPTIMA, PROPAN, Prins, Protec Digital, REG, Romano, Roxi, SOLARIS, STAG, Stargas, Stefanelli, Tamona, Tartarini, Unigas, V-tec, VESRSUSGAS, VSI Prins, Verona, Vialle, Voltran, Zargas, Zavoli, Zenit, Öcotec

Montowane / serwisowane systemy CNG (22):

BRC, Elpigaz, Europegas, Icom, KING, KME, Koltec, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lovato, Necam-Koltec, OMB, OMVL, OPTIMA, Prins, REG, Stargas, Tartarini, Vialle, Voltran, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (7):

Elpigaz, AC, AEB, AG Centrum, KING, SOLARIS diesel, LPGTECH

ICCG International Cars Center Group
ICCG International Cars Center Group

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (6):

Mechanika, Serwis opon, Blacharstwo-Lakiernictwo, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

2010

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Zajączki Drugie (śląskie) Główna 130

Poleć znajomemu

1 × 3 =

Twoje pytanie trafi do: ICCG International Cars Center Group

* pola wymagane


1 × 3 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

1 × 3 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: ICCG International Cars Center GroupDane kontaktowe

1 × 3 =

Umów wizytę serwisową
ICCG International Cars Center Group

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
ICCG International Cars Center Group

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
ICCG International Cars Center Group

Podsumowanie

,

tel.Wróć