Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


MUR-BET DARIUSZ MRUK

MUR-BET DARIUSZ MRUK

Wierzbińska 143 Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 42 276 39 03

Opinie: 1

4,67

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
4.00


K
Katarzyna35
Polecam

4,67

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 4

04 listopada 2021
Serwis instalacji gazowej

Wymiana reduktora -szybko i sprawnie widać, że się znają.

MUR-BET DARIUSZ MRUK

Firma swoją działalnośc rozpoczeła w 1997 roku. Poza montażem instalacji gazowych firma "MUR-BET" jest producentem materiałów budowlanych, płotów z betonu, przęseł, metalowych drzwi i bram. W chwili obecnej jesteśmy w trakcie przebudowy warsztatu, będzie on większy i bardziej nowoczesny. Montaż instalacji gazowych; Mechanika ogólna.


Montowane / serwisowane systemy LPG (5):

BRC, Elpigaz, KME, Lovato, Tartarini

Godziny pracy

Sobota: 8:00 - 12:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (1):

Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1997

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Aleksandrów Łódzki (łódzkie) Wierzbińska 143


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 + 6 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto