Szukaj
REKLAMA
LPG

ZAMEL

Słowackiego 1 Biała Podlaska (lubelskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 83 342 24 39

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

ZAMEL

ZAMEL - jest to jedna z pierwszych firm w Polsce zajmujaca się montażem, serwisem i dystrybucją instalacji zasilania samochodów gazem propan-butan. W 1992 roku firma uzyskała pozwolenie Ministerstwa Transportu na instalownaie w samochodach urządzeń do zasilania gazem. W chwili obecnej Zakład posiada Świdectwo Homologacji Sposobu Montażu Instalacji przystosowujacej pojazd do zasilania gazowego. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, zaplecze techniczne oraz wiedzę. Ponad 30-cio letnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje personelu pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Montaż i serwis instalacji gazowych; konserwację i przegląd podręcznego sprzętu gaśniczego; chiptuning; stanowisko hamowni podwoziowej.


Montowane / serwisowane systemy LPG (9):

4GAS, AC, AEB, Bingo, Easyjet, KME, Lovato, STAG, Tartarini

ZAMEL
ZAMEL
ZAMEL
ZAMEL

ZAMEL
ZAMEL
ZAMEL
ZAMEL

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16,00
Sobota: 7:00:0 - 13:00:

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (7):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Stacja Kontroli Pojazdów, Klimatyzacja, Hamownia

Mówimy po:

polsku, angielsku, hiszpańsku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1990

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Biała Podlaska (lubelskie) Słowackiego 1

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 + 2 =