Temat: Brama garażowa

Brama garażowa - montaż w warstwie ocieplenia lub licu ściany.

Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Czy są producenci bram garażowych, którzy dopuszczają taki sposób montażu i nie uchylają się od gwarancji?

2 (edytowany przez levi 22.10.2019 14:27:13)

Odp: Brama garażowa

Mój montażysta twierdzi, że przy zastosowaniu konstrukcji dystansującej jest w stanie zwykłą segmentową bramę zamontować w licu lub za licem do ocieplenia. Oczywiście jest za to dodatkowa opłata. Dobrze byłoby zorientować sie w opiniach montażystów pracujących w Twojej okolicy. Dobry montaż bramy jest bardzo ważny bo od tego zależy jak taka brama bedzie sie sprawdzała, jak bardzo będzie szczelna.

Jeśli mam polecić firmę to będzie to firma Hormann. . Jeśli przylega do części mieszkalnej ( czyli jęśli garaż jest w bryle domu) – ważne aby brama nie stanowiła mostków termicznych, dobra brama będzie takie mostki eliminowała ( to własnie skłoniło mnie do wyboru powyższej firmy).. Dobrze wkomponowałem bramę  w fasadę budynku. Jeśli mam polecic rodzaj bramy to będzie segmentowa bo jest wygodna oraz szczelna. .

Sama firma ma rownież bardzo dobry serwis.

3

Odp: Brama garażowa

Jak dla mnie Wiśniowski jest ok. Niedawno budowałem garaż na busa i montowali mi bramę 4 metry wysoką aby nawet autokary mogły wjechać, padło na bramę Wiśniowskiego z automatyką. W porównaniu do tego co mam w domu jakiś noname, to z tej jestem mega zadowolony, szczelna, ładnie się prezentuje i cicho pracuje.

4

Odp: Brama garażowa

Najlepiej zatrudnić fachową firmę.

Zapraszam na forum forum ezoteryczne, które pozwoli poznać opinie o takich rytualistach jak Anna Szalkowska czy mysticum.
Rytuały miłosne - opinie

5

Odp: Brama garażowa

Ja też ostatnio przeglądałam podobne oferty także fajnie że tutaj też piszecie o tym jaką najlepiej wybrać bramę.