1

Temat: Przenośny detektor GasAlert Max XT II 2000PLN

Szczegółowy opis
Przenośny detektor GasAlert Max XT II przeznaczony do wykrywania ubytku tlenu, tlenku węgla, siarkowodoru (H2S) oraz gazu wybuchowego (metan). Miernik posiada trzy rodzaje sygnalizacji (akustyczna, optyczna i wibracyjna) przekroczenia zadanych progów alarmowych. Wyposażony w zintegrowaną pompkę elektryczną, umożliwia dokonywanie pomiarów dyfuzyjnych oraz przepływowych. Lekki i prosty w obsłudze, polecany do kontroli skażenia i jakości powietrza m.in.: na stanowisku pracy, w studzienkach, kanałach, zbiornikach, oczyszczalniach ścieków i wysypiskach oraz podczas akcji ratowniczych. Budowa urządzenia umożliwia stosowanie w strefach zagrożonych wybuchem.

Cechy / Właściwości

Kompaktowy i wytrzymały design, z obudową odporną na wstrząsy. Wyposażony dodatkowo w solidny zaczep ze stali nierdzewnej.
Urządzenie wysyła wyraźne sygnały alarmowe (optyczne, dźwiękowe oraz wibracyjne) w momencie przekroczenia zadanych progów alarmowych, wykluczając tym samym możliwość przeoczenia sytuacji zagrożenia.
Czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD wyświetla w sposób ciągły aktualne wartości wszystkich mierzonych stężeń.
Łatwa obsługa urządzenia przy użyciu zaledwie jednego przycisku.
Zapis do 16 godzin danych (po przekroczeniu najstarsze dane są nadpisywane przez nowe) i standardowy zapis 10 wydarzeń.
Wyposażone w zintergowaną pompkę elektryczną do aktywnego poboru próbki. Umożliwia to przeprowadzanie pomiarów zarówno w sposób dyfuzyjny jak i przepływowy. Sprzedawane w zestawie z kompletem filtrów i węży.
Dwa razy szerszy zakres pomiarowy w porównaniu do urządzenia MicroClip XT.
Zasilany baterią z polimeru litowego co umożliwia wielogodzinną pracę przyrządu (nawet do 12 godzin pracy po pełnym naładowaniu). W zestawie z ładowarką, co pozwala na ponowne naładowanie ogniw (stan naładowania widoczny na wyświetlaczu).
Możliwość zastosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem klasyfikowanych jako strefy Z1 i Z2 (niebezpieczeństwa wybuchu gazów, par lub mgieł), grup wybuchowości IIA, IIB i IIC oraz klas temperaturowych T1, T2, T3, oraz T4. Posiada cechę dopuszczenia EEx ia II CT4.
UWAGA! - więcej informacji nt. parametrów produktu można znaleźć w zakładce "Parametry". Kompletna instrukcja produktu do pobrania w zakładce "Pliki do ściągnięcia".
Wymagania

PN-EN 60079 (część 0, 11, 26) - Atmosfery wybuchowe.

Post's attachments

160824261_164696885495218_6557280161550955272_n.jpg 286.3 kb, plik nigdy nie był pobierany. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Odp: Przenośny detektor GasAlert Max XT II 2000PLN

Dzięki za przydatne informacje!